Horoskop na týždeň od 11.6. do 17.6.2018

Týždeň začne pohodičkovo, pondelok aj utorok nás budú zvádzať, aby sme ich prežili takpovediac "na voľnobeh". To by sa však mohlo neskôr ukázať ako hrubá chyba, práve tieto dni by sme mali využiť a urobiť počas nich všetko, čo sa dá! Tie ďalšie totiž budú náročnejšie. Tenzie Merkúra, Venuše aj Marsa na pomalšie planéty či citlivé body naznačujú, že by sme mohli mať problémy s prílišnou konzervatívnosťou, s ústretovosťou v rečiach aj v činoch aj so zdravým úsudkom. Iní sa vrhnú do románikov, niečo vo vzťahovej ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/astrologia/horoskop-na-tyzden-od-11.6.-do-17.6.2018.php


... oblasti im "praskne" či sa násilne ukončí. Ďalší zasa niekde zatlačia buď príliš, nevhodným smerom alebo v nesprávny čas. Nepomýlime sa preto, ak to dôležité odložíme na predsa len vhodnejšiu nedeľu.  

Astrologické zaujímavosti: Aj v tomto týždni, tak ako aj v minulom, príde k niekoľkým zmenám astrologickej klímy. V utorok neskoro večer prejde Merkúr, patrón Blížencov zo znamenia Blížencov do Raka a v stredu, pár minút pred polnocou Venuša opustí znamenie Raka a prejde do znamenia Leva. Tým sa definitívne - týždeň v predstihu - dominancia Blížencov uzavrie. 

Luna začína svoju púť znamením Býka, a v utorok ráno prejde do Blížencov. V stredu neskôr večer bude v tomto znamení aj nov, Luna aj Slnko budú spolu na rovnakom - na 23-ťom - stupni znamenia Blížencov. Vo štvrtok ráno prejde Luna do Raka a v sobotu ráno do Leva; v tomto znamení zostane až do konca víkendu.
Okamžitý vplyv Luny nám tento týždeň prinesie len priaznivé vplyvy - môžeme s nimi rátať v utorok skoršie ráno aj večer a tiež v piatok ráno.

Potrebujete vo svojom živote či len tak, okolo seba niečo "vyžehliť", hľadáte správny spôsob aj ten najvhodnejší čas? Astrológia Vám ich pomôže určiť, môže Vám pomôcť aj vo viacerých iných oblastiach. Ponúkne odpovede na Vaše otázky, zvýši pravdepodobnosť správneho rozhodnutia.
Pokojne sa ozvite, príďte na výklad! Astrologický výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 1 1 3 4 1 1
Býk 1 2 2 3 3 3 4
Bli 2 1 2 2 2 2 2
Rak 1 2 4 2 2 4 3
Lev 3 1 1 2 2 1 1
Pa 3 3 3 1 1 1 2
3 3 3 2 3 1 1
Ško 4 4 4 4 4 4 5
Str 4 4 4 2 2 2 3
Koz 1 2 2 4 4 2 2
Vod 3 2 2 4 4 4 4
Ry 2 2 3 1 1 2 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/astrologia/horoskop-na-tyzden-od-11.6.-do-17.6.2018.php


Koniec článku.