Horoskop na týždeň od 1.1. do 7.1.2018

Hlavná téma predchádzajúceho týždňa - pamätáte: vzťahy, vzťahy... sa prenesie i do tohto novoročného, dokonca s väčšou naliehavosťou. A tá bude počas pribúdajúcich dní ešte gradovať. Môžeme rátať, že najmä znamenia zemského a vodného živlu - dokonca najmä narodení v strede týchto znamení - budú ovplyvnení harmonicky a obohacujúco, ďalší, zo znamení zvyšných dvoch živlov sa budú musieť viac snažiť, ináč "to môžu schytať" aj menej príjemným spôsobom. Takže: buď zvýraznenie príťažlivosti, umelecká inšpirácia či mimoriadne kultúrne zážitky, romantika, partnerské ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-1.1.-do-7.1.2018.php


... vzťahy - a nielen tie - dokážeme vyladiť na všetkých úrovniach ... Alebo: sebaláska, slabá vôľa až lenivosť, pôžitkárstvo ...  O niečo náročnejší môže byť len záver pracovného týždňa (naše snahy o zvýšenie moci/vplyvu narazia...), víkend nám však všetko vynahradí. Nadbytok energie budeme vedieť nasmerovať tak, aby sme mali z toho  - a nielen my ako jednotlivci - osoh. Môžeme sa aj rozpomenúť na naše novoročné predsavzatia a s novou vervou sa ich môžeme - aj keď na druhý pokus - pokúsiť začať napĺňať  ;-) .

Astrologické zaujímavosti: Z astrologického hľadiska je rozloženie na nebi v znameniach dosť neobvyklé - planétami je obsadená iba jedna polovica Zverokruhu, vlastne len päť znamení zo šiestich.
A polovica z tých planét (s Lilit až päť) sa nachádza v znamení Kozorožca, prevažne v jeho prvej polovici. Dá sa teda povedať, že energie znamenia Kozorožca nás budú - počas tohto a iste aj počas ďalšieho týždňa - ovplyvňovať mimoriadne výrazným spôsobom. A tie vzťahy ...  

Najväčšia zaujímavosť týždňa sa udeje v utorok poobede, doteraz retrográdny Urán sa znovu vydá priamym smerom, k znameniu Býka. Viac o Uránovi ...

Luna prejde hneď v pondelok ráno z Blížencov do Raka, v nasledujúcom Levovi bude od stredy rána do piatka rána a v znamení Panny bude potom až do nedele poobedia. Druhú časť nedele bude Luna prechádzať znamením Váh.
V utorok nadránom dôjde ku splnu, presnej opozícii Slnka z Kozorožca a Luny z protiľahlého znamenia Raka. Ako vždy pri takejto extrémnej situácii, oplatí sa byť počas utorka - od polnoci až do predpoludnia - uvážlivejší. Ďalšie "háklivé" hodiny počas tohto týždňa by mohli byť hneď v pondelok okolo obeda, možno aj v sobotu doobeda aj poobede - hoci to spočiatku bude vyzerať až príliš ružovo ..., a tiež v nedeľu nadránom, v podvečer aj večer.
A teraz pozitívne vplyvy: veľmi zaujímavé môžu byť prvé popolnočné hodiny v noci z pondelka na utorok, aj zo stredy na štvrtok. A štvrtok večer až do polnoci môže priniesť záblesky geniality. 

Chcete spoznať Váš potenciál, Vaše dobré i tie problematické stránky? Astrológia Vám ich pomôže nielen odhaliť, ale aj nájsť spôsob, ako s nimi pracovať - využiť tie pozitívne, vyladiť pôsobenie tých druhých.
Objednajte sa na výklad svojho horoskopu! Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez ez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 2 3 2 2 2
Býk 2 2 2 3 1 1 1
Bli 4 4 2 2 4 5 4
Rak 4 4 3 3 1 1 4
Lev 4 4 2 2 1 2 2
Pa 3 3 3 3 3 4 3
5 5 3 3 2 3 3
Ško 1 1 2 4 2 1 1
Str 2 2 2 3 3 3 2
Koz 4 4 2 2 1 1 2
Vod 4 4 4 4 2 2 2
Ry 1 1 2 3 2 2 1


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-1.1.-do-7.1.2018.php


Koniec článku.