Horoskop na týždeň od 1.10. do 7.10.2018

Dobre urobia tí, ktorí do prvého októbrového týždňa vykročia s chuťou a predsavzatiami, čo všetko by chceli a mali na svojom živote zmeniť. Najmä ak ich minulé ťažšie týždne prinútili nad tým trošku bádať. A došli aj k nejakým výsledkom. Tieto dni budú celkovo také pohodovejšie, veľa sa podarí. Pri prílišnom improvizovaní, "tlačení na pílu" či plynový pedál však aj naďalej hrozia nehody, najmä v prvej polovici týždňa. Stále to tu, už celé týždne, píšem: treba len vhodne skombinovať staré s novým, nápaditosť so zdravou opatrnosťou! V piatok a v sobotu čakajme závan romantiky, nežné ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 18.06.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-1.10.-do-7.10.2018.php


... chvíle, milé príhody, aj kultúrne či umelecké vyžitie. No a umelcov konečne kopne Múza.

Astrologické zaujímavosti: Ani jedna planéta neprejde tento týždeň zo svojho znamenia do nasledujúceho. Po päť a pol mesiacoch zdanlivého retrográdneho pohybu prejde ale hneď v pondelok skoro ráno Pluto do pohybu priameho. Skončil sa každoročný cyklus procesov vnútornej premeny a celkovej transformácie. Nasledujúce dni, týždne a mesiace ukážu, ako s tým dokážeme na vedomej úrovni pracovať.
A v piatok neskoro večer prejde zasa Venuša v znamení Škorpióna - na šesť týždňov - z pohybu priameho do retrográdneho.

Luna tento týždeň ubúda. Do pondelka večera bude v Blížencoch, do stredy ani nie hodinu pred polnocou bude v Rakovi, až do soboty hodinu po polnoci bude prechádzať Levom a víkendové dni strávi Luna prechodom znamením Panny.
V utorok tesne pred obedom vytvorí Luna kvadratúru na Slnko. Tento neharmonický aspekt prináša na pár hodín nielen nepohodu, ale aj vnútorné neistoty, stres a výbušnosť. Ľahko dokážeme niekoho, či necháme sa niekým "vytočiť", iní môžu mať iné skratové reakcie. Aj voči opačnému pohlaviu.
Problematický môže byť vplyv Luny tiež v pondelok aj v stredu od skorého rána až do obeda a v sobotu od poobedia do neskorého večera.
Naopak, piatkový obed aj pár poobedných hodín mnohým z nás Luna svojím pozitívnym vplyvom úplne prejasní.

Využime tento pohodovejší týždeň, "poriešme" to čo treba, ten ďalší by mal byť zasa náročnejší. Ak neviete ako začať, alebo kedy je ten najvhodnejší okamih - na tu je tu astrológia!
Astrológia Vám ponúkne odpovede na rôzne otázky, určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, dohodnite si a príďte na výklad!
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale bežne ho robíme aj
on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop chystáme na niektorý z októbrových víkendov. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 3 3 2 2 2 2
Býk 4 2 2 5 5 2 2
Bli 1 3 3 1 1 3 3
Rak 3 2 2 4 3 1 1
Lev 1 3 3 1 1 2 2
Pa 2 3 3 2 2 2 2
2 3 3 3 3 2 2
Ško 3 3 3 5 5 3 3
Str 4 2 2 3 3 3 3
Koz 2 4 4 2 2 1 1
Vod 2 4 4 4 4 2 2
Ry 2 1 1 3 3 2 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 18.06.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-1.10.-do-7.10.2018.php


Koniec článku.