Horoskop na týždeň od 10.10. do 16.10.2016

Týždeň začne zľahka a nič nebude naznačovať, že táto pohoda nemusí do víkendu vydržať. Budeme presadzovať humánnosť, filozofické princípy a vyššie idey, nájdeme vhodných ľudí pre spoluprácu, iní sa rozhodnú odcestovať či zmeniť svoje pôsobisko. A urobia dobre, veď všetko dokážeme správne načasovať. Od stredu týždňa môžeme byť vzťahovační či príliš kritickí, do našej komunikácie pribudne hádavosť a snaha mať posledné slovo, od piatka aj netrpezlivosť a výbušnosť. Silná túžba dokázať viac ako ostatní a nenechať sa ničím a nikým zväzovať môže poznačiť ...

... aj naše partnerstvá. Cez víkend situácia ešte viac vygraduje, môžeme nezvládať duševné napätie, iných zmanipulujú pre niečo nekalé. Hrozí aj prezradenie či únik dôležitých až tajných  informácií. 

Astrologické zaujímavosti: Vplyvy počas druhej polovice týždňa sú výrazne náročnejšie. Vplyv znamenia Váhy bude dostatočne presvedčivý, stále však môžeme pokladať za rovnako dominantné aj znamenie Ryby, v druhej polovici týždňa sa pridá aj znamenie Kozorožec.

Luna tento týždeň dorastá, v pondelok ráno prejde z Kozorožca do Vodnára, kde bude až do stredy poobedia. V nasledujúcich Rybách bude až do piatka pred večerom a nasledujúce dva dni strávi prechodom znamením Barana. V nedeľu pred večerom potom prejde do Býka.
V nedeľu skoro ráno bude v znamení Barana vrcholiť aj spln, opozícia medzi Slnkom a Lunou. Je to extrémna situácia, keď sú tieto dve nebeské telesá na rovnakom stupni protiľahlých znameniach Zvieratníka, každé na opačnej strane Zeme. Z psychologického pohľadu je to - najmä pre labilné povahy a samozrejme tých, ktorých Osobné horoskopy to priamo zasiahne - náročnejšia situácia. Prináša stres, citové neistoty. Je múdre sa v tomto čase vyvarovať akýchkoľvek nebežných konaní a neodvolateľných rozhodnutí. 
K ďalším problematickým hodinám sa dá priradiť hneď tie prvé pondelňajšie, v stredu nadránom, pár hodín v stredu pred obedom, v sobotu od predobedia až do večera a v nedeľu od rána až do poobedia.

Ponúkam Vám astrologické výklady osobných ah iných, špecializovaných horoskopov. Príďte na výklad, astrológia Vám môže pomôcť!
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života.
Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Semináre pokračujú aj v jeseni, úvodný
seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop  chystáme na víkend 22. a 23. októbra.
Ďalšia možnosť by bola urobiť tento seminár až v novembri, po Dušičkách.
Termín sa môže prispôsobiť
Vášmu záujmu, možnostiam a požiadavkám. Ozvite sa!

Náplň týchto seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.

Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne zavolajte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 2 3 4 4 3
Býk 4 5 4 2 2 4 3
Bli 1 1 1 3 2 2 1
Rak 4 1 2 2 2 4 4
Lev 1 2 1 2 1 2 2
Pa 2 2 2 4 3 4 2
2 3 2 2 2 4 3
Ško 2 3 1 1 1 3 2
Str 1 1 1 3 2 2 1
Koz 2 2 2 3 3 3 2
Vod 1 1 1 3 1 1 1
Ry 2 2 1 2 2 4 2

ˆ Milan Jurášek, 15.09.2016


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia