Horoskop na týždeň od 10.9. do 16.9.2018

Počas uplynulej nedele prešla Venuša, planéta lásky, patrónka všetkých druhov vzťahov, ústretovosti a harmónie z Váh do Škorpióna. Do znamenia, kde sa prejavuje citovo najintenzívnejšie a eroticky najvášnivejšie. Spolu s pretrvávajúcim letným počasím sa dá očakávať, že výrazne ovplyvní naše počínanie na poli vzťahov. O to viac, že počas týždňa vytvorí až tri silné aspekty s inými planétami či astrologicky citlivými bodmi. Bohužiaľ, všetky tri sú neharmonické. Skoro s istotou sa dá teda povedať, že tento Venušin ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-10.9.-do-16.9.2018.php


... týždeň bude previerkou našich vzťahov, tolerancie, sebaovládania, schopnosti hľadať a nájsť kompromisy. V problémových vzťahoch rátajme s pokračovaním dusna, so žiarlivostnými scénami, všeobecne s rýchlymi sexuálnymi zblíženiami aj rozchodmi, z lásky sa môže ľahko stať nenávisť. Ku koncu týždňa z toho môžu byť mnohí  "na prášky". Iní naopak, využijú dar nadhľadu a improvizácie, najmä ak si ho už počas niekoľkých predchádzajúcich týždňov pestovali. Ďalším pomôže pevná vôľa alebo aj porozumenie, o čo v tom konkrétnom prípade vlastne ide. Pozor, rýchle riešenia nemusia byť tie najlepšie, môžu sa trpko nevyplatiť! 

Astrologické zaujímavosti: Počas týždňa bude významovo postupne narastať pôsobenia energií znamenia Panny, až sa vyrovná stále výraznému Kozorožcovi. Ich spoločné, uzemňujúce pôsobenie budeme pri vybalancovaní aj potrebovať. Čaká nás veľa neharmonických aspektov; okrem zopár menších aj kvadratúry, T-kvadratúry aj Veľký kozmický kríž.
V utorok nadránom prejde Mars - po štvortýždňovom opakovanom pobyte v Kozorožcovi - znova do slobodu milujúceho Vodnára. Dva mesiace rátajme so zvýraznenou túžbou po nezávislosti, odmietaním tradícií aj revoltami.

Luna po nove počas predchádzajúcej nedele začne postupne dorastať.
V pondelok podvečer prejde z Panny do Váh, v stredu večer do Škorpióna a od soboty skorého rána bude v nasledujúcom Strelcovi.

A ešte spolupôsobenie Luny v tomto náročnejšom týždni: zaujímavé príležitosti sa vyskytnú v pondelok večer, naopak niekoľko hodín okolo polnoci zo stredy na štvrtok a v nedeľu na obed aj poobede môže byť náročnejších. .

Niekedy je dobré hovoriť, inokedy je múdre mlčať, niekedy treba konať a inokedy je najlepšie trpezlivo počkať. Na lepšiu príležitosť. Aj toto Vám môže astrológia pomôcť určiť. Ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky, určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, dohodnite si a príďte na výklad!
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale bežne ho robíme aj
on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 2 2 3 3 1 1
Býk 2 4 4 4 4 4 4
Bli 3 3 3 3 3 5 5
Rak 2 3 5 2 1 1 4
Lev 2 2 2 3 3 3 3
Pa 1 2 2 1 1 4 4
2 2 2 2 2 2 2
Ško 1 3 3 4 4 3 3
Str 2 2 2 2 2 2 2
Koz 1 4 4 1 1 2 2
Vod 2 3 3 3 3 2 2
Ry 1 2 2 1 1 3 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-10.9.-do-16.9.2018.php


Koniec článku.