Horoskop na týždeň od 11.2. do 17.2.2019

Ďalší náročnejší týždeň. Počas jeho prvej polovice buďme pozorní, najmä tí, ktorí ten minulý prežili alebo pociťovali ako až príliš dynamický. To čo sme zažili v minulých dňoch môže ešte gradovať. Cieľavedomosť sa zmení na neústupčivosť, neznášanlivosť až fanatizmus. Očakávajme skratové konania, nepripustime si permanentný stres. Mnohí budú až tak vytočení, že nedokážu prestať aj keď budú vedieť, že "tadiaľ cesta nevedie". Pre niekoho - ale to závisí na jedinečných konšteláciach v Osobnom horoskope - to môže pôsobiť až nehodovo - ponáhľajme sa preto pomaly! Záver týždňa už bude...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 25.08.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-11.2.-do-17.2.2019.php


... pokojnejší, mnohým pomôže rozvážny pohľad či rada partnera, iní urobia závažné rozhodnutia ohľadom partnerskej budúcnosti, ďalší sa zoznámia s potenciálnym, slušne zabezpečeným partnerom. Iným však tento vplyv môže - najmä počas víkendu - priniesť do emocionálneho a najmä partnerského života rôzne neistoty až zábrany. (Jeden pohár dobrého červeného nemôže v takomto prípade uškodiť :-) ) 

Astrologické zaujímavosti: Od predchádzajúcej nedele máme Merkúra v Rybách a počas tohto týždňa, vo štvrtok tesne pred obedom prejde Mars z Barana do Býka. Tento prechod čiastočne oslabí vplyv konjunkcie Marsa (až prílišná dynamickosť) s Uránom (niečo nečakané, spontánne), ktorá vrcholí v stredu ráno. A ktorej vplyv sme pociťovali - a mnohým dal aj zabrať už od minulého týždňa. Zároveň prinesie aj prísľub, že dozvuky tak dlho nepotrvajú, že vplyv tohto aspektu cez víkend skončí.

Dorastajúca Luna prejde v pondelok pár hodín po polnoci z Barana do Býka a v stredu pred obedom do Blížencov. V piatok poobede prejde do Raka a v nedeľu poobede do nasledujúceho Leva. Počas týždňa tak prejde až piatimi znameniami.
V utorok tesne pred polnocou vytvorí Luna kvadratúru so Slnkom, táto zvyčajne prináša nepokoj a skratové reakcie. Tí, čo budú v posteliach (vlastných) sa však nemusia ničoho obávať. Ďalšie problematické hodinky môže Luna priniesť či zosilniť všeobecný účinok planét na ten-ktorý Osobný horoskop okolo polnoci zo stredy na štvrtok, aj vo štvrtok okolo obeda. 
Je tu aj priaznivý vplyv Luny, v utorok skoršie ráno, aj v piatok okolo obeda.

Samozrejme, toto sú všeobecné vplyvy, pre Váš konkrétny Osobný horoskop sa ich dá s výrazne väčšou pravdepodobnosťou vyvodiť - pozitívnych aj problematických - pre požadované obdobie výrazne viac. 
Príďte na výklad, astrológia Vám môže pomôcť! Výklady môžu byť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop by sa mohol uskutočniť už začiatkom februára. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 1 1 1 3 3
Býk 1 1 2 2 1 2 2
Bli 3 3 3 4 3 3 3
Rak 1 2 3 4 1 2 3
Lev 5 5 2 2 2 4 3
Pa 2 2 4 5 4 2 2
3 3 3 3 3 5 4
Ško 4 4 2 2 2 2 4
Str 2 2 4 4 2 2 1
Koz 1 1 2 2 2 4 2
Vod 3 3 2 2 2 4 3
Ry 2 2 4 5 3 2 1


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 25.08.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-11.2.-do-17.2.2019.php


Koniec článku.