Horoskop na týždeň od 11.3. do 17.3.2019

V závere týždňa sa teda rozhodne o víťazovi prvého kola prezidentských volieb. V prvých dňoch to bude aj o snívaní, že už aj o budúcom prezidentovi (viac nižšie, aj o šanciach kandidátov z "prvej ligy"). Pre mnohých to však bude to povestné ticho pred búrkou. Počas ďalších dní nás čaká viac harmonizujúcich aspektov ako tých nesúladných. Zodpovedné prístupy budú mať zelenú. Ale - od stredu týždňa si dajme pozor na prehnaný optimizmus, rátajme s aroganciou, pompéznosťou aj so sľubmi, čo zostanú len sľubmi. A aké budú vplyvy v jeho závere? Vraj dosť veľká časť voličov sa rozhoduje...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.05.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-11.3.-do-17.3.2019.php


... až v posledných dňoch či v dni. A astrologických vplyvov je tam dosť, aj takých, aj onakých. Dominovať budú aspekty Merkúra (myslenie, komunikácia) z Rýb (oslabená vôľa); čiže rozhodnutia skôr intuitívne, ako logické. A Merkúr je v kvadratúre (tenzia, nesúlad) s Jupiterom v Strelcovi (idealizmus až naivita). Predpokladá sa strata kritického myslenia - toho povestného sedliackeho rozumu. Na druhej strane viac ľudí bude myslieť brilantne a prenikne za oponu mainstreamových "kalerábov". Pochopia "wo co go" a budú voliť zodpovedne, výhľadovo, s reálnym pohľadom na možné scenáre/varianty budúcnosti. A pre všetkých: víkend nám prinesie veľa šancí, ale aj sklamania, zmarené nádeje a neistoty z budúcnosti.

Jednou vetou o astrologických predpokladoch pre vybratých kandidátov.
Dáta mám z netu, časy narodenia nemám, odhad je teda len približný (časť dominánt vôbec nevidno), odchýlky môžu byť až veľmi výrazné. Podľa abecedy:

Zuzana Čaputová: presvedčila novými prístupmi, stále má "drajv" a do kariet jej hrajú "ženské zbrane" (no pre ženy-voličky to môže byť aj plus, aj mínus); ak na ňu ešte niečo "nevytiahnu", druhé kolo má isté.

Štefan Harabin: jeho prístup je tiež novátorský, aj zodpovednejší, ako si myslíme; mimo Ba bude výrazne presvedčivejší, uvidíme však, koľkí prídu voliť (šťastie prinášajúci Jupiter nie je na jeho strane).

Eduard Chmelár: môže rátať s Jupiterovou pomocou, podľa všetkého sa  umiestni až nečakane dobre (Urán - blesk z jasného neba) - má číslo 5, bude piaty, ak nie vyššie - a to je slušný výsledok.

Marian Kotleba: ako pri parlamentných voľbách, aj teraz má na svojej strane Urán (ale nie tak výrazne), sťažené podmienky zvládol, ale s výsledkom spokojný nebude - čakal (aj jeho priaznivci) viac.

Maroš Ševčovič: na to, že tieto voľby vyšli na obdobie, keď všetko vidí ako cez ružové okuliare (Neptún - zamlžovač) si vedie dobre (Saturn); na druhé kolo to však nevidím, tiež bude sklamaný.

A teda, kto by mohol byť ten druhý v druhom kole?
Naozaj len odhad - platí to vyššie uvedené - Harabin alebo Chmelár (z týchto tu - na ostatných kandidátov som sa nepozeral)

Astrologické zaujímavosti: Luna začne tento týždeň svoju púť znameniami v Býkovi. V utorok podvečer prejde do Blížencov, v tomto znamení bude až do štvrtka skoro do polnoci. V tom ďalšom, v Rakovi bude Luna až do nedele nadránom a zvyšok týždňa bude potom prechádzať znamením Leva.
Vo štvrtok predobedom vytvorí Luna kvadratúru, napäťovú väzbu so Slnkom. Je to neharmonický vzťah medzi mužským a ženským princípom, medzi tým vonkajším a tým vnútorným. Najmä tí citlivejší nebudú "vo svojej koži", pár hodín pred a poobede by mohli v rôznych, aj bežných situáciách zazmätkovať, iní dokonca pokazia "čo sa dá". Takže - myslime na to!
Luna je v deň volieb v Rakovi (domov, domovina) a naznačuje, že účasť bude počas dňa nižšia ako v posledných hodinách, a tie rozhodnú. 

Už je to dlhé, končím.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 1 2 2 3 3 3
Býk 4 3 3 3 3 3 5
Bli 3 3 4 3 3 3 3
Rak 1 1 3 4 2 3 3
Lev 3 3 3 2 2 2 2
Pa 2 4 5 4 2 2 4
3 1 1 1 3 3 2
Ško 4 3 4 4 2 2 5
Str 2 2 4 4 2 2 1
Koz 1 1 2 2 4 4 2
Vod 3 2 2 2 4 4 4
Ry 3 4 5 5 3 3 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.05.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-11.3.-do-17.3.2019.php


Koniec článku.