Horoskop na týždeň od 12.2. do 18.2.2018

Celý týždeň sa môžme spoľahnúť na svoj úsudok a zdravý rozum. Budeme rýchlo a bezchybne kombinovať; a tak, aby sme mali z toho aj osoh. Iní zasa využijú kapacitu svojej pamäti a rýchlejšia ako inokedy si osvoja mnoho vedomostí. V ďalších dňoch rátajme aj s tvorivým uplatnením, vytvoríme bezchybné koncepcie a plány, možno technické vynálezy alebo drobné zlepšováky na doma. V pondelok to však ešte platiť nemusí, mnohí ...

... budú v duchu predchádzajúceho víkendu len sľubovať, preháňať a ohurovať. Cez víkend netlačme na pílu, úspešní budú skôr tí, ktorí vsadia na romantiku. Pozor však na ilúzie a vzdušné zámky, no aj na klamstvá, podvody, fanatizmus aj úniky z reality.

Astrologické zaujímavosti: Ani posledný týždeň svojej vlády znamenie Vodnár nepresvedčí, jeho vplyv bude len priemerný, znamenie Kozorožca spolu so znamením Rýb si svoju dominanciu dokáže udržať. Z hľadiska zmeny astrologickej klímy bude najdôležitejšia nedeľa, skoro ráno prejde z Vodnára do Rýb Merkúr a večer aj Slnko.

Do utorka poobedia bude Luna v Kozorožcovi a do piatka nadránom vo Vodnárovi. V nasledujúcich Rybách bude až do nedele poobedia a zvyšok nedele bude potom Luna v znamení Barana.
V znamení Vodnára bude vo štvrtok neskoro večer aj Nov, Luna príde na rovnaký stupeň znamenia Vodnára, na ktorom bude Slnko (na dvadsiaty ôsmy). Tento nov môžeme zaradiť k tým priaznivým chvíľam tohto týždňa, takisto aj pondelok ráno a tiež sobotu večer. V utorok ráno, naopak, môže vplyv Luny spustiť niečo nečakané, so zlými dopadmi.

Vo štvrtok vrcholí nov, býva to vhodná doba na nový začiatok. Chystáte sa začať nový projekt - osobný, vzťahový, študijný, profesijný - a začať v tom najlepšom možnom okamihu? Môže vám pomôcť astrológia!
Objednajte sa na výklad svojho horoskopu! Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Tento víkend 17. a 18. februára chystáme úvod do astrológie - dvojdňový seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop.
Ešte máme voľné miesto!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 1 1 1 3 3 1
Býk 1 1 3 3 1 1 1
Bli 2 1 1 1 3 3 3
Rak 4 2 3 3 1 1 2
Lev 4 3 4 4 4 4 2
Pa 2 1 2 2 4 4 3
3 2 2 2 2 2 2
Ško 2 2 3 3 3 3 2
Str 2 2 3 3 3 3 2
Koz 1 1 2 2 1 1 2
Vod 2 1 2 2 2 2 2
Ry 1 1 3 3 1 1 1

ˆ Milan Jurášek, 02.01.2018


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia