Horoskop na týždeň od 12.2. do 18.2.2018

Celý týždeň sa môžme spoľahnúť na svoj úsudok a zdravý rozum. Budeme rýchlo a bezchybne kombinovať; a tak, aby sme mali z toho aj osoh. Iní zasa využijú kapacitu svojej pamäti a rýchlejšia ako inokedy si osvoja mnoho vedomostí. V ďalších dňoch rátajme aj s tvorivým uplatnením, vytvoríme bezchybné koncepcie a plány, možno technické vynálezy alebo drobné zlepšováky na doma. V pondelok to však ešte platiť nemusí, mnohí ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-12.2.-do-18.2.2018.php


... budú v duchu predchádzajúceho víkendu len sľubovať, preháňať a ohurovať. Cez víkend netlačme na pílu, úspešní budú skôr tí, ktorí vsadia na romantiku. Pozor však na ilúzie a vzdušné zámky, no aj na klamstvá, podvody, fanatizmus aj úniky z reality.

Astrologické zaujímavosti: Ani posledný týždeň svojej vlády znamenie Vodnár nepresvedčí, jeho vplyv bude len priemerný, znamenie Kozorožca spolu so znamením Rýb si svoju dominanciu dokáže udržať. Z hľadiska zmeny astrologickej klímy bude najdôležitejšia nedeľa, skoro ráno prejde z Vodnára do Rýb Merkúr a večer aj Slnko.

Do utorka poobedia bude Luna v Kozorožcovi a do piatka nadránom vo Vodnárovi. V nasledujúcich Rybách bude až do nedele poobedia a zvyšok nedele bude potom Luna v znamení Barana.
V znamení Vodnára bude vo štvrtok neskoro večer aj Nov, Luna príde na rovnaký stupeň znamenia Vodnára, na ktorom bude Slnko (na dvadsiaty ôsmy). Tento nov môžeme zaradiť k tým priaznivým chvíľam tohto týždňa, takisto aj pondelok ráno a tiež sobotu večer. V utorok ráno, naopak, môže vplyv Luny spustiť niečo nečakané, so zlými dopadmi.

Vo štvrtok vrcholí nov, býva to vhodná doba na nový začiatok. Chystáte sa začať nový projekt - osobný, vzťahový, študijný, profesijný - a začať v tom najlepšom možnom okamihu? Môže vám pomôcť astrológia!
Objednajte sa na výklad svojho horoskopu! Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Tento víkend 17. a 18. februára chystáme úvod do astrológie - dvojdňový seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop.
Ešte máme voľné miesto!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 1 1 1 3 3 1
Býk 1 1 3 3 1 1 1
Bli 2 1 1 1 3 3 3
Rak 4 2 3 3 1 1 2
Lev 4 3 4 4 4 4 2
Pa 2 1 2 2 4 4 3
3 2 2 2 2 2 2
Ško 2 2 3 3 3 3 2
Str 2 2 3 3 3 3 2
Koz 1 1 2 2 1 1 2
Vod 2 1 2 2 2 2 2
Ry 1 1 3 3 1 1 1


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-12.2.-do-18.2.2018.php


Koniec článku.