Horoskop na týždeň od 12.6. do 18.6.2017

Týždeň začne zľahka, prvé dni budú pokračovaním predchádzajúceho príjemného víkendu, radosti z blízkosti najbližších a vzájomných dotykov. Nové lásky budú pokračovať v "oťukávaní" a vzájomnom spoznávaní. Od utorka sa však do tejto harmónie môže vlúdiť nevhodný tón - nedôverčivosť, myšlienkový chaos, falošné ilúzie o druhých aj ovplyvniteľnosť cudzími náladami. Od štvrtka môžu zasa pribudnúť pocity nedostatku výkonnosti, pesimizmus, chlad, rezervovanosť, strata spontánnosti aj zmyslu pre ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 23.06.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-12.6.-do-18.6.2017.php


... humor. Buďme citliví k svojej chrbtici, pozor aj na úrazy a zlomeniny! A ak treba, bežte k zubárovi! Víkend nám ponúkne, ako vidieť v tom náročnejšom aj to dobré, poučné. 

Astrologické zaujímavosti: Aj posledný týždeň vlády Blížencov (Slnko  prechádza ich poslednou dekádou) si toto znamenie svoju presvedčivosť udrží  V tomto týždni bude zaujímavý najmä piatok, hneď poobede sa stane Neptún retrográdny. Niekoľko mesiacov sa bude pohybovať horoskopom akoby naspäť. Na nasledujúcich vyše päť mesiacov dostaneme príležitosť priblížiť sa k svojej vlastnej duchovnej podstate.

Luna bude v pondelok a v prvé dve hodiny utorka v znamení Kozorožca a nasledujúce dni, do štvrtka obeda vo Vodnárovi. Nasledujúcimi Rybami bude Luna prechádzať až do soboty večera a zvyšok víkendu ju môžeme nájsť v znamení Barana.
V sobotu hneď po obede vytvorí Luna presnú kvadratúru so Slnkom. Jej účinok môže byť o niečo výraznejší ako obvykle, spolu so Saturnom a Chirónom budú "svetlá" (= Slnko a Luna) súčasťou T-kvadratúry. Ďalšie problematickejšie chvíle nám môže Luna pripraviť v utorok večer, vo štvrtok ráno a v nedeľu večer.
Luna bude mať aj pozitívne pôsobenie, zaujímavé je, že vždy nadránom a skoro ráno: v stredu, vo štvrtok aj v piatok. Žeby inšpirácia pre páry, ktoré sa usilujú o dieťatko :-) ?

Astrológia so svojimi postupmi môže pomôcť nielen tým, ktorým sa v spomenutej oblasti nedarí, ale ponúka aj postupy, ako sa lepšie spoznať, pochopiť svoju podstatu, svoje dobré i tie problematickejšie stránky.  Jednoducho: spoznať svoj potenciál. Až vtedy budeme môcť začať pracovať na jeho napĺňaní. Stačí sa ozvať, email nájdete nižšie.
Výklad
sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 5 3 3 2 3 2 4
Býk 2 4 4 2 1 1 2
Bli 2 2 1 2 4 2 1
Rak 4 3 2 2 2 4 3
Lev 2 2 2 2 3 2 1
Pa 3 3 3 4 5 5 3
3 3 3 2 2 2 4
Ško 2 3 3 1 1 1 3
Str 3 1 1 1 3 2 2
Koz 2 2 2 2 3 2 3
Vod 2 1 1 1 3 2 1
Ry 3 2 2 1 2 2 4


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 23.06.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-12.6.-do-18.6.2017.php


Koniec článku.