Horoskop na týždeň od 14.5. do 20.5.2018

Týždeň bude pokračovaním tendencií z toho minulého, mnohí z nás sa budú cítiť ako na hojdačke. Raz hore-raz dole, raz tam a potom zasa onam. Pre nejedného bude priťažké sledovať a najmä prispôsobovať sa meniacim okolnostiam, nič iné nám však asi nezostane. Nemali by sme však už z princípu revoltovať a snažiť sa o zmeny za každú cenu, pozor aj na úrazy (elektrika, doprava) a snahy všetko - tu a teraz - meniť! Taktiež bude veľmi závisieť, či a ako svoj nadbytok energie vhodne usmerníme či spracujeme, ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-14.5.-do-20.5.2018.php


...  stransformujeme. V druhej polovici týždňa budú bodovať tí rozvážnejší, víkend možno prinesie nešťastné či priamo zlé vyjadrenia aj nevhodné zásahy a zmeny v partnerstvách.  

Astrologické zaujímavosti: Skoro všetky májové zmeny astrologickej klímy sa pomestili do tohto týždňa; až tri. A ďalšia prebehla počas predchádzajúcej nedele, dokonca tá piata bude v nasledujúci pondelok nadránom.
Tento utorok v podvečer prejde Urán (pomalá planéta, zvyčajne býva v jednom znamení približne sedem rokov) - zatiaľ len na určitý čas, zopár mesiacov - z Barana do znamenia Býka. V ďalší deň, v stredu skoro ráno prechádza Mars z Kozorožca (v tomto znamení bol dva mesiace) do znamenia Vodnára. No a v sobotu poobede prejde Venuša (po približne troch týždňoch) z Blížencov do znamenia Raka.
Aj Venuša aj Mars vplývajú na naše partnerské aj iné vzťahy, ich vplyv na zvyšok jarného obdobia... 
Znamenie Býka bude teda konečne od vstupu Urána do tohto znamenia aspoň počas týchto posledných pár dní svojej vlády (Slnko v znamení Býka) zasa o niečo presvedčivejšie.

Luna bude v pondelok a v utorok do neskorého večera prechádzať Býkom, do štvrtka pár minút pred polnocou Blížencami a do nedele hodinu po polnoci znamením Raka. Záver týždňa, teda skoro celú nedeľu nájdeme Lunu v znamení Leva. V znamení Býka bude v utorok poobede aj nov.
Kritické hodiny z pohľadu vplyvov Luny: v piatok od polnoci do rána a v nedeľu nadránom; harmóniu prinášajúce: vo štvrtok ráno a v sobotu nadránom - vhodné aj pre meditácie a ponory do svojho vnútra.

Astrológia Vám ponúka pohľad na seba, na svoje danosti i slabšie stránky, aj čo je možné s tým  - a kedy najlepšie - urobiť.
Astrologický výklad Vám pomôže, ponúkne odpovede na Vaše otázky, zvýši pravdepodobnosť správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, príďte na výklad!
Astrologický výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 1 1 3 3 2
Býk 2 2 2 2 2 1 3
Bli 2 2 2 2 2 2 3
Rak 2 1 2 2 3 2 3
Lev 4 4 3 3 3 3 4
Pa 1 1 3 3 1 1 3
2 2 1 1 3 3 3
Ško 2 2 3 3 3 3 5
Str 4 4 4 4 2 2 3
Koz 1 1 2 2 4 4 2
Vod 3 3 2 2 4 4 4
Ry 2 2 3 3 1 1 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-14.5.-do-20.5.2018.php


Koniec článku.