Horoskop na týždeň od 15.2. do 21.2.2016

Tento týždeň bude pre mnohých ako cesta po horskom chodníku za nedostatočného osvetlenia a bez prvotriednych turistických topánok; stačí krok vedľa, jedno ukĺznutie a situácia bude zrazu úplne iná ako pred minútou. Aj počas týchto dní to bude o cite pre mieru, aj o schopnosti využiť príležitosť a primerane zatlačiť; to by malo najskôr vyjsť v strede týždňa. Niekoho okolnosti či zhody náhod vynesú do výšav, iných zasa posunú do prepadliska dejín. A keď si toto dáme dohromady s vrcholiacim predvolebným bojom - čo nám neustále pripomínajú vnucujúce sa papierové hlavy v nadživotných ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.01.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-15.2.-do-21.2.2016.php


 

... veľkostiach, s fotošopovými úsmevmi a optimizmom, s výrazom  budovateľského zanietenia (pamätníci vedia, čo mám na mysli); no a s heslami, ktorým snáď nemôžu veriť ani oni sami - máme rámcovú atmosféru, úroveň a možné dopady ako na dlani.
A čo my, "obyčajní", ktorým ani tak veľmi nejde o posty a kariéry, ako sa zachovať v rozhodujúcich chvíľach (ktorých môže byť počas týždňa dosť)? Možno by pomohlo si len tak pre seba povedať: aký postoj by v takomto prípade zaujal Big Lebowski :-)?

Astrologické zaujímavosti: Najväčšou astrologickou udalosťou týždňa je bezpochyby prechod Slnka z Vodnára do znamenia Rýb v piatok ráno. Predtým, v stredu skoro ráno prejde Venuša z Kozorožca do Vodnára a na dva posledné dni vlády dá príležitosť znameniu Vodnára predviesť svoje kvality v plnej paráde.

Luna bude v pondelok do poobedia v Býkovi, do stredy večera v Blížencoch, do soboty nadránom v Rakovi a prevažnú časť víkendu strávi v znamení Leva.

Kvadratúra medzi Slnkom a Lunou, jeden zo štyroch výrazných aspektov medzi týmito dvoma kozmickými telesami bude vrcholiť hneď v pondelok ráno. Ďalšie, pre niektorých možno až kritické chvíle môže svojím vplyvom Luna počas toto týždňa spustiť v pondelok večer, v utorok večer, v noci zo štvrtka na piatok a v sobotu ráno.
V nedeľu hneď po obede však bude vplyv Luny priaznivý a mnohým môže pozitívne zmeniť život.    

Áno, hovorí sa že "zmena je život", ale: kedy a ako, to Vám pomôže svojimi postupmi určiť astrológia.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života.
Výklad sa dá urobiť aj cez Skype, mobilom či PL.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám absolvovanie astrologických sebaspoznávacích seminárov), v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Najbližšie semináre z cyklu Praktická astrológia - cesta sebapoznania,  Základy astrológie, vlastný Osobný horoskop i tie pokračujúce by mohli byť vo februári, podľa záujmu.  
Termíny sa prispôsobia
Vašim možnostiam a požiadavkám. Ozvite sa!

Náplň týchto seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj "na diaľku"- cez Skype, skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.

Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodné termíny, pokojne zavolajte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 2 3 3 3 3
Býk 1 2 3 3 3 5 5
Bli 1 1 1 2 2 2 2
Rak 2 4 3 1 1 4 1
Lev 4 2 2 4 2 2 2
Pa 3 3 2 2 2 4 4
2 3 1 3 3 2 2
Ško 2 2 2 1 1 4 4
Str 4 5 4 3 3 3 3
Koz 2 4 3 4 4 2 2
Vod 2 2 1 2 2 2 2
Ry 4 5 4 2 2 4 4

 


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.01.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-15.2.-do-21.2.2016.php


Koniec článku.