Horoskop na týždeň od 15.5. do 21.5.2017

Na prvý pohľad to vyzerá, že pred nami sú pekné dni, že bude stačiť, aby sme vo vhodnom pomere skombinovali nové so starým, aktivitu s rozvahou, šikovnú iniciatívu so zdravou opatrnosťou. A že pri víkendovej bilancii budeme plusoví. Mohlo by to vyjsť, ak si stihneme hneď v pondelok urobiť "bojový plán" a budeme sa ho držať. No asi nie každému. Na nejedného z nás si počíha náročný piatok. Konštelácia viacnásobných neharmonických aspektov medzi Slnkom, Venušou, Jupiterom a Dračou hlavou naznačuje, že sa nám nejaké problémy asi nevyhnú - a pre mnohých to môže začať ...

... už v stredu a natiahne sa to až po víkend. Očakávajme teda ťažkosti s presadením, so zdravím, s peniazmi, s partnermi, pri štúdiu, s nerozhodnosťou, lenivosťou i s udržaním svojej váhy, aj so šťastím všeobecne. A tí, čo zvyknú prokrastinovať len občas, tak to asi "natiahnu" až po víkend.

Astrologické zaujímavosti: Na Barana a Ryby ani tento týždeň Býk mať nebude. No počas posledného týždňa vlády Býka bude pôsobenie energií tohto znamenia predsa len o niečo presvedčivejšie ako v tých minulých; v utorok ráno prejde do Býka Merkúr a jeho vplyv posilní. Do konca víkendu však táto nálada nevydrží, už v sobotu pred polnocou príde k veľkej zmene astrologickej klímy, Slnko opustí znamenie Býka a prejde do znamenia Blížencov.

Luna bude v pondelok a v utorok do večera v Kozorožcovi, do piatka skorého rána vo Vodnárovi a do nedele obeda v Rybách. Druhú časť nedele bude Luna tráviť už prechodom znamením Barana.
V piatok hneď po polnoci vytvorí Luna z Vodnára tenznú kvadratúru na Slnko v Býkovi. Ďalšie neharmonické polohy Luny s ohľadom na ostatné planéty môžeme očakávať už v pondelok nadránom aj ráno, v utorok pred obedom, okolo polnoci z utorka na stredu, v stredu večer a v sobotu večer. Pozor na piatok, od polnoci až do neskorého rána - Luna sa pridá k celkovej nepriaznivej konštelácii planét.
Z hľadiska Luny je priaznivý deň štvrtok.

Nechcete, aby Vás osud nemilo prekvapil? Príďte prebádať, čo naznačujú "hviezdy" o Vás a pre Vás - na budúce dni, mesiace aj roky, kedy sa dá s akou ich priazňou či nepriazňou rátať. A do akej miery.
Naozaj, funguje to!
Príďte na výklad, stačí sa ozvať, email nájdete nižšie.
Výklad
sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 1 1 1 3 3 1
Býk 3 2 3 3 2 2 1
Bli 2 1 3 3 3 3 4
Rak 4 3 1 1 2 2 2
Lev 3 3 5 5 3 3 1
Pa 1 1 3 3 2 2 1
5 4 2 2 4 4 3
Ško 2 2 3 3 3 3 2
Str 3 1 1 1 3 3 2
Koz 2 1 2 2 3 3 3
Vod 2 1 1 1 3 3 1
Ry 3 2 2 2 2 2 2

ˆ Milan Jurášek, 16.03.2017


  



Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia