Horoskop na týždeň od 16.7. do 22.7.2018

Pokojná a bezstarostná pohodičková atmosféra uplynulého týždňa je za nami, tento prinesie do našich životov aj výbušnosť a dynamiku, nejednému možno až príliš. Mnohí sa budú musieť obracať, aby si ustrážili či uchránili to, čo nadobudli a čo im podľa ich mienky právom patrí. Dajú sa očakávať aj rôzne podrazy a ataky, buďme preto ostražití, aby sme dokázali ich náraz predvídať, zachytiť aj správne odraziť. Umelci života, teda tí, čo vedia vhodne spojiť nové zo starým, šikovné kombinovanie so zdravou opatrnosťou ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 17.02.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-16.7.-do-22.7.2018.php


... budú ako vždy plusoví. Náročnejšia bude najmä druhá polovica týždňa, paradoxne by však nedeľa mohla byť z celého týždňa najšťastnejšia. Iní však zabodujú hneď v pondelok, možno aj v utorok

Astrologické zaujímavosti: Posledný týždeň vlády znamenia Raka sa ponesie v duchu spoluvlády - nakoniec tak ako aj tých pár predošlých - pôsobenia energií Kozorožca, Rýb aj Leva. To sa však v nedeľu neskoro večer skokovo zmení - Slnko prejde do znamenia Leva. Je to najdôležitejšia astrologická udalosť tohto týždňa aj mesiaca. A Lev sa ujme svojej vlády naozaj presvedčivo, majestátne.  

Luna bude v pondelok a v utorok do večera prechádzať znamením Panny, do piatka nadránom Váhami a do nedele obeda Škorpiónom. Druhú polovicu nedele strávi potom Luna v znamení Strelca.
Luna pôsobením zo svojej okamžitej polohy vo Zvieratníku vyhrotí už i tak celkovo dusnú atmosféru pár hodín pred polnocou a okolo polnoci zo štvrtka na piatok, aj v piatok od rána až do obeda. Naopak, mnohým prinesie pôsobenie Luny v nedeľu od obeda až do večera do životov niečo pozitívne, inšpiratívne.

Astrológia je tu aj pre Vás! Pomôže v ťažších životných obdobiach aj pri bežných rozhodnutiach, ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky. Určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, príďte na výklad!
Astrologický výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 2 2 3 3 1
Býk 1 1 2 2 2 2 2
Bli 3 2 1 1 3 3 2
Rak 1 1 4 4 4 1 1
Lev 2 2 3 3 3 3 2
Pa 2 2 2 2 3 3 3
2 2 2 2 2 2 2
Ško 3 3 3 3 4 4 3
Str 3 2 2 2 2 2 1
Koz 1 1 4 4 1 1 1
Vod 2 2 3 3 3 3 2
Ry 2 2 2 2 1 1 1


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 17.02.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-16.7.-do-22.7.2018.php


Koniec článku.