Horoskop na týždeň od 18.9. do 24.9.2023

Okrem pondelka, keď môžu ešte doznievať určité konflikty medzi túžbami a niečím vznešenejším, duchovnejším budeme mať počas ďalších pracovných dní k dispozície tvorivé energie. Tie nám umožnia rozbehnúť niečo, na čo sme sa už dlhšie chystali, ale netrúfli si. Iní presvedčia na svojich postoch a zanechajú dobrý dojem, ďalší sa pustia do zmien svojho života. Zároveň však budeme pod vplyvom silných energií, ktoré môžu prinášať zmätky a neistoty, dokonca aj podvody. Iní zasa zistia, že svojho partnera vlastne nepoznali, pretože ich zaskočí niečím nečakaným, nepochopiteľným. Víkend...

... bude patriť Chirónovi, archetypu zraneného liečiteľa. V sobotu nám pomôže náš partner či niekto blízky niečo pochopiť či niekomu odpustiť, v nedeľu to môže byť náročnejšie. Niekto sa nás môže snažiť v dobrej viere pretvárať na svoj obraz. Netreba reagovať prirázne, za svojím si však stojme, otvoreným konfliktom sa ale vyhnime! Niekedy však platí: k harmónii cez konflikt :)  

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj v septembri
na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Leto nám končí, Slnko prejde v sobotu ráno do znamenia Váhy, prichádza jeseň. 

Luna sa v pondelok ráno presunie z Váh do Škorpióna, v stredu poobede do Strelca piatok neskoro večer do znamenia Kozorožca, kde bude až do konca víkendu.

V pondelok a utorok budú vplyvy aspektov Luny s porovnaní s pôsobením aspektov veľkých planét relatívne slabé. Ale aj tak, v utorok okolo obeda nerátajte so šťastnými náhodami, ani nič väčšie nekupujte, zistili by ste že to nebola dobrá kúpa.
Stredu môžeme brať tiež ako pohodovú, okrem chladnejšieho večera.
Štvrtok môže byť emocionálne nevyváženejší, mnohí sa nechajú uniesť a na nespochybniteľné argumenty budú reagovať prehnane. Večer a najmä v noci však mnohých čaká nežné, až liečivé milovanie. Žeby udobrovačky :) ?
V piatok vybavte dôležité veci doobeda, neskôr by ste mohli viac snívať a uveriť ilúziám. A večer sa nepresadzujte stoj čo stoj, nedovoľte ani druhým vami manipulovať!
Sobota je ideálna na rande, na ktorom sa chystáte vyznať partnerom, čo k nim cítite :), vhodné slová k vám prídu samé.
A nedeľa od poobedia bude veľmi emocionálna, môžeme ju využiť na ponory do vlastného vnútra, alebo spoločne s partnerom prebádavať hlbšie úrovne svojho vzťahu. no pravdepodobne narazíte aj na niečo, čo ste nečakali. Iiných zaskočí žiarlivosť partnera, ďalších jeho majetnícke sklony. 

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 4 4 2 3 2 5 5
Býk 5 5 4 3 3 3 3
Bli 3 3 3 5 5 3 3
Rak 1 3 2 3 4 3 4
Lev 3 3 2 3 3 3 3
Pa 1 1 1 4 4 1 1
3 3 1 1 1 3 3
Ško 2 2 1 2 2 3 3
Str 4 4 2 2 2 2 2
Koz 1 1 1 3 3 1 1
Vod 3 3 2 3 3 2 2
Ry 2 2 1 3 3 1 1

ˆ Milan Jurášek, 17.09.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia