Horoskop na týždeň od 19.2. do 25.2.2018

Tento týždeň až do soboty nás bude ovplyvňovať konjunkcia Venuše s Neptúnom, maximum jej pôsobenia bude v stredu. Obidve planéty ženského charakteru sa stretnú na 14.-tom stupni znamenia Rýb. Ich vplyv sme mohli čiastočne zažiť už počas uplynulého víkendu. Emócie budú vyšpičkované, vôľa slabšia, dajme si pozor, aby niekto nezneužil našu dobrotu alebo obetavosť. Je pravdepodobný aj zvýšený počet rozchodov, tí umelecky ...

... založení však budú vedieť svoju výraznú citlivosť uplatniť. V každom prípade budeme ľahko ovplyvniteľní, strážme si financie, nechoďme do pochybných obchodov, nepožičiavajme peniaze frajerke ani bratovi. A platí aj, čo som napísal na minulý víkend. Počas nedele bude vplyvov viac, prinesú nám trpezlivosť, praktické prístupy a zodpovednosť, no aj problémy do partnerstiev; napr. zistenie, že náš partner nás má "len na to"; a následné reakcie.

Astrologické zaujímavosti:  Tento týždeň sú zaujímavé dve konjunkcie s Neptúnom; Venuše (v stredu večer) a Merkúra (v nedeľu na obed). Možné účinky tej prvej som popísal vyšie, tá druhá začne pôsobiť od soboty večera. Jej vplyvom môžeme byť aj v nedeľu roztržití, zábudliví a neporiadni, niektorí budú situáciu zachraňovať klamstvom, iní z toho vykorčuľujú pomocou zvýšenej intuície, ďalší - spisovatelia, novinári, scenáristi a podobné profesie - zasa tvorivo využijú svoju mimoriadne veľkú predstavivosť.

Luna začína tento týždeň v Baranovi, kde bude až do utorka večera,  v znamení Býka bude až do piatka hodinu po polnoci a nasledujúcich Blížencoch bude až do nedele nadránom. Zvyšok nedele strávi Luna v znamení Raka.
V piatok ráno vytvorí Luna kvadratúru so Slnkom, okrem nej rátajme s nepriaznivým vplyvom Luny hneď v pondelok nadránom, v utorok neskôr večer, v stredu ráno, v piatok doobeda, od piatka večera až do soboty rána. V nedeľu budú vplyvy Luny aj také aj onaké, harmonicky bude Luna pôsobiť v pondelok od obeda až do večera a v sobotu poobede.

Viete, čo chcete a neviete, ako na to? Astrológia vie! So zvýšenou pravdepodobnosťou Vám poradí - konkrétne pre Vás -  čo a ako, kedy áno a kedy nie. Stačí sa ozvať!
Objednajte sa na výklad svojho horoskopu! Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Úvod do astrológie - dvojdňový seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop. sme absolvovali počas uplynulého víkendu.
Ak bude záujem, môžeme ho o mesiac, dva zopakovať. V termíne, ktorý sa Vám hodí. Ozvite sa!
Ako ďalší - pravdepodobne na niektorý z marcových víkendov - chystáme seminár Prognostické metódy - tranzity. Jeho termín môžete ovplyvniť, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 1 2 2 2 2 3
Býk 2 2 1 1 3 1 2
Bli 3 3 4 4 4 4 3
Rak 3 3 1 1 4 4 2
Lev 2 2 4 4 3 3 2
Pa 4 4 3 3 5 5 2
4 4 3 3 3 3 3
Ško 2 2 4 4 4 4 2
Str 2 2 4 4 4 4 2
Koz 4 2 1 1 2 2 4
Vod 3 2 3 3 2 2 4
Ry 2 2 3 3 3 3 1
 

ˆ Milan Jurášek, 02.01.2018


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia