Horoskop na týždeň od 19.6. do 25.6.2017

Týždeň na prelome jari a leta prinesie čerstvý závan do mnohých vzťahov, no nielen do nich. Rôzne zmeny sa môžu udiať aj v iných oblastiach. No nie so všetkými sa budeme vedieť ľahko vysporiadať, v prvej polovici týždňa môžeme očakávať aj rôzne trápenia. Iným zasa v týchto dňoch "pôjde karta"; niečo nové, netradičné alebo priamo originálne buď vymyslia, presadia či zorganizujú. Môže to mať aj odpovedajúci finančný efekt. Tie letné dni - od štvrtka - budú svojím pôsobením jednoznačnejšie; budú o zoznamovaní, ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 23.06.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-19.6.-do-25.6.2017.php


... o letných láskach, o partnerstvách stabilných, dočasných i tých vznikajúcich. Tí šikovnejší budú presne vedieť, čo, kedy a ako povedať, čo chce ten druhý počuť - aby ho dostali tam, kde ho chcú mať ("kaleráby"). Toto všetko však k letu, k letným "hrátkam" a anonymite na dovolenkách patrí. V podnikaní a pri manipuláciách veľkého rozsahu však môžu naše zámery (dokonca aj zámery veľkých hráčov, geostratégov) - najmä počas víkendu - dopadnúť všelijako (=zle) :-).

Astrologické zaujímavosti: Bezpochyby najdôležitejšia zmena astrologickej klímy sa udeje počas stredy; skoro ráno prejde Slnko z Blížencov do znamenia Raka a pár minút pred obedom prejde do Raka z Blížencov aj Merkúr. Nástup pôsobenia energií prejavov znamenia Raka (v tomto znamení je už Mars) bude teda impozantný. Signalizuje to zároveň aj presvedčivý nástup leta. 

Luna bude skoro celý pondelok prechádzať znamením Barana, pár minút pred polnocou prejde do Býka, kde bude až do štvrtka, ani nie hodinu po polnoci. Nasledujúce necelé dva dni bude prechádzať Blížencami a skoro celý víkend, od soboty šesť minút po polnoci potom znamením Raka.
V sobotu nadránom príde v znamení Raka k novu, ku konjunkcii Slnka a Luny.

Luna počas týždňa vytvorí niekoľko "háklivých" chvíľ až hodiniek: náročnejšie môžu byť už tie prvé pondelkové, pár hodín okolo polnoci zo štvrtka na piatok a pár prvých aj posledných nedeľných.
V pondelok od poobedia skoro až do polnoci bude vplyv Luny priaznivý.

Potrebujete nasmerovať, nabudiť, získať, objaviť či nájsť pozitívnu motiváciu? Aj v tomto Vám môže pomôcť astrológia,  príďte na výklad, mnohé sa Vám osvetlí!
Výklad
sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 4 3 3 3 3 4 4
Býk 2 1 1 2 2 1 1
Bli 1 2 2 2 2 2 2
Rak 2 1 2 4 3 2 2
Lev 1 3 3 2 2 2 2
Pa 3 3 3 3 3 1 1
4 2 2 2 2 3 3
Ško 3 2 2 3 2 1 1
Str 2 2 2 2 2 3 3
Koz 3 2 2 4 4 4 4
Vod 1 3 3 2 2 2 2
Ry 4 2 2 3 3 3 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 23.06.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-19.6.-do-25.6.2017.php


Koniec článku.