Horoskop na týždeň od 2.10. do 8.10.2017

Prakticky celý týždeň sa budú naše myšlienky i konanie točiť okolo vzťahov, príťažlivosti, túžob i vášní, v pondelok možno ešte poznačené idealizmom, naivitou, túžbou po slobode alebo snahami prerušiť tradíciu - dozvukmi z uplynulého víkendu. V prvej dňoch týždňa rátajme aj s určitou osudovosťou. Paradoxne, v mnohých vzťahoch si až po prvotnom telesnom zblížení ujasnia, že ide o viac. Mnohé dámy si však možných potenciálnych partnerov odplašia prehnaným prezentovaním svojej nezávislosti. Počas víkendu - v nedeľu viac - môžme očakávať nedorozumenia s priateľmi, rodinnými ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.08.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-2.10.-do-8.10.2017.php


... príslušníkmi i svojimi láskami, blokovanie spontánnosti aj hanblivosť. Iní, naopak, budú k tým svojim až príliš agresívni alebo sa budú snažiť dosiahnuť svoje za použitia sily. Ďalší zasa neudržia tajomstvo alebo na nich "vytiahnu" niečo, čo malo zostať utajené.

Astrologické zaujímavosti: Znamenie Váhy sú tento týždeň vo svojom pôsobení presvedčivé, v tomto znamení sa nachádza Slnko s Merkúrom (v nedeľu vytvoria presnú konjunkciu) a tiež - na konci znamenia - Jupiter. No znamenie Panny si čiastočne podrží svoj vplyv, nachádza sa tu Venuša s Marsom, ich presná konjunkcia bude vo štvrtok.

Dorastajúca Luna prejde v pondelok poobede z Vodnára do Rýb a v stredu pred polnocou do Barana; v tomto znamení bude až do soboty dve hodiny po polnoci. Nasledujúce sobotné hodiny aj celú nedeľu bude potom Luna prechádzať znamením Býka.
Vo štvrtok večer bude v znamení Barana vrcholiť aj spln, Slnko bude v znamení Váh presne na rovnakom stupni ako Luna naproti, v Baranovi. Symbolicky to naznačuje napätie medzi tým vonkajším - Slnko a tým vnútorným - Luna, v našich hlavách samozrejme. No a ako sa to prejaví navonok, je čiastočne v našich rukách či lepšie konaní; môžeme tomu pomôcť, ak sa budeme od poobedia až do polnoci vyhýbať všetkému nezvyčajnému.
Ďalšie problematické chvíle naznačuje Luna na utorok poobede aj okolo polnoci z utorka na stredu a tiež v sobotu poobede.
Naopak,  v pondelok doobeda, v piatok od obeda do večera a v nedeľu od skorého rána až do poobedia bude vplyv pôsobenia Luny priať našim zámerom.

Dostali ste sa do stavu, keď treba niečo - v rodine, vo vzťahu, v práci - "vyžehliť"? Alebo rozhodnúť sa či konať prezieravo, s výhľadom do stredne ďalekej budúcnosti? A neviete, ako na to? Astrológia vie.
Astrológia Vám môže podať pomocnú ruku, nielen ozrejmiť, v akom období sa práve nachádzate, ale ponúkne aj východiská. Dokáže Vám svojimi postupmi pomôcť! Príďte na výklad, mnohé sa Vám osvetlí!
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.
Najbližší - Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop - chystám na niektorý z októbrových víkendov, podľa záujmu - ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 4 4 2 2 2 2
Býk 2 2 2 2 2 1 1
Bli 1 3 3 2 2 2 2
Rak 1 2 4 4 2 1 1
Lev 1 2 2 2 2 3 3
Pa 2 4 4 4 4 2 2
2 4 4 4 4 2 2
Ško 2 2 2 2 2 2 2
Str 1 3 3 2 2 2 2
Koz 2 3 3 3 3 2 2
Vod 1 3 3 1 1 3 3
Ry 1 2 2 4 4 2 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.08.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-2.10.-do-8.10.2017.php


Koniec článku.