Horoskop na týždeň od 2.2. do 8.2. 2015

Ďalší z týždňov, v ktorom sa nám bude dariť aj nedariť, podľa dispozícií v našich Osobných horoskopoch. Pre jedných to môžu byť výzvy, ktoré prijmú aj zvládnu na jednotku - najmä počas tých priaznivých dní: pondelka, štvrtka a víkendu. Originálne nápady, využitie príležitostí, úspech pri zviditeľňovaní a rozširovaní sfér vplyvu, všetko im vyjde. Iní sa budú o to isté pokúšať so striedavými úspechom aj neúspechom, ďalší budú pri tých neustálych zmenách a nečakanostiach radi, že ešte vôbec existujú. Víkend bude patriť Venuši, tej priaznivo naladenej. Rátajme s romantikou, vcítením sa do pocitov partnera, optimizmom, veselými príhodami, spontánnosťou aj vášňou; každý si príde na svoje!

 

Astrologické zaujímavosti: Astrologicky sú dlhodobé trendy už niekoľko týždňov vlastne rovnaké, už v minulých týždňoch spomínané T-kvadratúry  - najmä tá Pluto-Urán-Dračia Hlava - stále nad nami hrozivo visia. Treba si to uvedomiť a nepokúšať sa o nemožné, berme to ako na naše chyby číhajúce nášlapné míny...

Luna bude v pondelok do večera v Rakovi, v Levovi bude až do štvrtka rána. V stredu pár minút po polnoci bude v znamení Leva vrcholiť aj spln. Od štvrtka rána do soboty večera bude Luna prechádzať znamením Panny a zvyšok víkendu strávi vo Váhach.        

Tento týždeň nám môže Luna pripraviť ťažšie chvíle hneď počas prvých pondelkových nočných hodín, potom vo štvrtok skoro ráno aj večer a v nedeľu večer. Utorok od obeda až po neskoré nočné hodiny môžeme - podľa vyššie uvedených dispozícií - veľa získať aj stratiť, naopak hodiny okolo polnoci z utorka na stredu by nám mohli v citovom a partnerskom živote priniesť - napriek tomu, že vrcholí spln, s ktorým tu zvyčajne straším :-) - porozumenie, zmeny správnym smerom i potrebný nadhľad.  

A práve nadhľad nad vlastným životom je to, čo potrebujeme, aby sme mohli urobiť úspešné korekcie alebo aj vážne zmeny v tom svojom.
K tomu by Vám mohol pomôcť Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského. Odhalí Vám Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - mapu Vášho osudu, života.
Príďte na výklad, výklad sa však dá urobiť aj cez Skype, mobilom či PL.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.
Termíny sa môžu prispôsobiť
Vašim možnostiam a požiadavkám. Ozvite sa!

Najbližší seminár: Praktická astrológia -
Základy astrológie, vlastný Osobný horoskop; - 7.+8.február 2015

Náplň týchto seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj "na diaľku"- cez Skype, skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.

Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodné termíny, pokojne zavolajte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 1 1 3 3 2 3
Býk 1 3 3 2 2 1 2
Bli 1 2 2 3 3 1 1
Rak 2 1 3 3 2 3 4
Lev 3 4 4 4 4 2 2
Pa 2 4 4 2 2 1 2
2 2 2 4 4 2 2
Ško 1 5 5 4 4 3 4
Str 1 1 1 4 4 2 1
Koz 2 2 2 3 3 3 3
Vod 1 2 2 3 3 1 1
Ry 1 1 1 3 3 1 1

 

ˆ Milan Jurášek, 02.01.2015


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia