Horoskop na týždeň od 2.3. do 8.3.2015

Prvú časť týždňa poznačí originalita, srdečnosť a zmysel pre humor, v pondelok však môže niečo ohroziť náš vzťah s partnerom. V strede týždňa budú pre nás naše vzťahy všetkým, zvýši sa naša atraktívnosť a chuť sa zabávať, iným však tieto dni prinesú - skôr štvrtok - aj drastické zásahy do milostného života, pravdepodobne "praskne" utajovaný vzťah. V piatok a cez víkend by sme nemali provokovať; pozor, spontánnosť sa môže nevyplatiť! Dobre urobia tí, ktorí si po tieto dni ujasnia ako ďalej a o čo im najmä ide.

 

Astrologické zaujímavosti: Tento, minulý a aj budúci týždeň je poznačený -hoci vládne slnečné znamenie Ryby - zvýrazneným vplyvom znamenia Barana. Aj počasie by malo byť také jarnejšie.
Kvadratúra Urána s Plutom môže stále svojím vplyvom "mútiť vodu", jej celkový vplyv na naše životy by mal byť však menší, ako bol počas uplynulých týždňov, keď bola - spolu s Dračou hlavou - súčasťou T-kvadratúry. Udržujme si nadhľad, ujasnime si svoje postoje, urobme čo treba a bude dobre!

Luna bude v pondelok, v utorok a v stredu do obeda v Levovi, zvyšok stredy, štvrtok a piatok v Panne a cez víkend vo Váhach.
Vo štvrtok večer bude v Panne vrcholiť aj spln, jeho vplyv môže priniesť do nášho života výbušnosť, stres a nezvládnutie rôznych udalostí.
Ďalšie náročnejšie hodinky - z hľadiska Luny a jej pozície v znameniach počas týždňa - môžme očakávať v stredu a vo štvrtok okolo obeda a tiež v nedeľu od polnoci až do obeda. Mnohým sa však zároveň ponúknu aj prijateľné východiská.
V utorok skoro ráno budú pôsobiť pozitívne aj negatívne sily; je na nás, akou cestou sa vydáme. V piatok večer na mnohých môžu dopadnúť dôsledky negatívnej vzťahovej karmy, očakávajme aj rozčarovania, sklamania a podvody.

Máte pocit že sa vo svojom vzťahu stále menej vyznáte? Že už vlastne neviete, čo chcete a čo nie? Astrológia Vám môže pomôcť! Príďte na výklad! Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského Vám odhalí Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmí Vám mapu Vášho osudu, života.
Výklad sa dá urobiť aj cez Skype, mobilom či PL.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Najbližší seminár: Praktická astrológia - Základy astrológie, vlastný Osobný horoskop; výhľadový termín - marec, apríl 2015.
Termíny sa prispôsobia
Vašim možnostiam a požiadavkám. Ozvite sa!

Náplň týchto seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj "na diaľku"- cez Skype, skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.

Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodné termíny, pokojne zavolajte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 1 1 2 2 4 4
Býk 3 3 2 2 2 4 2
Bli 2 1 2 3 3 1 1
Rak 1 3 3 3 2 3 5
Lev 2 2 2 4 4 2 2
Pa 4 2 2 2 2 2 2
2 2 2 4 4 4 4
Ško 3 3 2 2 2 4 4
Str 1 1 1 3 3 1 1
Koz 2 2 2 3 3 3 3
Vod 2 2 2 3 3 1 1
Ry 2 2 2 4 4 2 2

 

ˆ Milan Jurášek, 05.01.2015


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia