Horoskop na týždeň od 2.7. do 8.7.2018

Prvý prázdninový týždeň poteší najmä študentov a tých, čo majú dovolenku, ale spokojní budeme aj my ostatní. Bude to skrátka pohodička. Rôzne ťažkosti z uplynulých týždňov - symbolicky naznačené napäťovými väzbami medzi planétami na nebi - postupne dozneli a my sa budeme s ich dozvukmi postupne vyrovnávať. Prakticky celý týždeň je šťastný a poskytne nám, mnohým aj opakovane, dať si veci do poriadku. Pomôžu aj šťastné náhody. Iní sa budú môcť spoľahnúť na svoju intuíciu, ďalší - a nielen umelecky ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-2.7.-do-8.7.2018.php


... založení - zasa využijú svoju bohatú fantáziu. Od stredy do piatka buďme opatrnejší, veľa z našich plánov a zámerov by nám mohla pokaziť netaktnosť, hádavosť a neschopnosť hľadať pri komunikácii kompromisy.

Astrologické zaujímavosti: Počas tohto týždňa - a nakoniec, ani počas tých ďalších - nedostane znamenie Rak príležitosť ukázať svoje kvality; v tomto znamení je iba osamotené Slnko. Astrologicky zaujímavý bude štvrtok, hneď ráno zmení Chirón svoj chod na päť mesiacov na retrográdny.

Luna tento týždeň ubúda, prejde postupne štyrmi znameniami. V pondelok večer prejde z Vodnára do Rýb, vo štvrtok ráno z Rýb do Barana, kde bude až do soboty poobedia. Zvyšok víkendu bude Luna v znamení Býka.
Často býva problematická kvadratúra Luny so Slnkom, tento krát vyšla na piatok ráno. Takže vieme, že bude múdre si až do piatka obeda "nebrať toho na seba" príliš veľa. Ďalšie nepriaznivé umiestnenie Luny bude prakticky počas celej nedele.
Máme tu aj priaznivé pôsobenie Luny: pár hodín v utorok ráno a aj večer až do polnoci.

Chcete si potvrdiť, čo už - či v dobrom, či v zlom - dávno tušíte? Na to je astrológia ako stvorená! Môže Vám svojimi postupmi výraznejšie pomôcť.  Ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky. Určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, príďte na výklad!
Astrologický výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 2 2 1 1 1 3
Býk 3 3 3 3 3 3 4
Bli 1 3 3 1 1 1 3
Rak 2 1 1 4 5 3 3
Lev 3 2 2 3 3 3 3
Pa 3 4 4 2 2 2 3
1 2 2 2 2 2 3
Ško 2 3 3 3 3 4 5
Str 1 3 3 2 2 2 4
Koz 2 1 1 4 4 2 1
Vod 2 2 2 3 3 3 3
Ry 1 1 1 2 2 1 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-2.7.-do-8.7.2018.php


Koniec článku.