Horoskop na týždeň od 20.2. do 26.2.2023

Tí, ktorí si nestihli dať počas uplynulého týždňa rozpracované veci do poriadku a nedotiahli všetky resty, budú mať v pondelok a utorok ešte príležitosť. V ďalších dňoch budú úspešnejší tí, ktorí už nadobudli nejaké praktické skúsenosti, bude sa treba rozhodovať aj za pochodu a to nám pôjde. Menej sa bude dariť tým, ktorí sa cítia nepochopení, čo majú v hlavách niečo veľké, bombastické, odtrhnuté od života. Iní si zasa budú môcť po vyčerpávajúcich dňoch a týždňoch konečne oddýchnuť. Ďalší sa zamerajú viac na svoju budúcnosť alebo sa budú venovať...

... najmä sebe, sebaspoznávaniu, sebaprijatiu a sebaliečeniu. A možno už víkend potvrdí, že sú na dobrej ceste. Piatok a sobota budú priať aj nezáväzným erotickým stretnutiam.

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj vo februári

+ ďalšia  ZĽAVA  -10%, celý mesiac pre Ryby
na všetky on-line výklady horoskopov

pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Čaká nás zaujímavé pondelňajšie ráno, pre mnohých môže naznačovať pondelok plný zmien. Pred šiestou hodinou prejde Luna z Vodnára do znamenia Rýb, k Slnku. A za pár hodín s ním vytvorí presnú konjunkciu, príde teda k novu. Symbolicky nov značí aj nový začiatok, aký bude, z akej oblasti ten náš? A čo necháme za sebou, ako už nepotrebné, prežité?
A o ďalšiu hodinu prejde Venuša z Rýb do dynamického znamenia Barana, na necelý mesiac nám prinesie viac nadšenia, do vzťahov viac spontánnosti, žiadostivosti aj súťaživosti - nuž, prichádza jar :)

Luna potom v stredu ráno prejde do nasledujúceho Barana, v piatok predobedom do Býka a v nedeľu poobede do znamenia Blížencov.
Prechádza teda znameniami obsadenými planétami a konjunkcie s nimi môžu vybudiť také energie, ktoré budeme nielen vnímať, ale nás môžu aj výraznejšie ovplyvniť.

Možno sa zobudíme do pondelkového zachmúreného rána, alebo sa budeme cítiť "pod psa" a prejde to až poobede. Ďalší zasa prežijú utorkové poobedie, večer a noc ako v nejakom sne.
Od stredajšieho poobedia až do nasledujúceho rána nás prevedie dobrý patrón Jupiter len príjemnými udalosťami, trošku ho však musíme nasmerovať. Plné porozumenia môže byť aj štvrtkové doobedie.
Zaujímavý z piatka bude najmä večer, vlastnými postojmi môžeme ovplyvniť svoju budúcnosť.
Sobota bude pre mnohých dňom prekvapení a nečakaných zvratov, nie všetky ale budú len príjemné. Buďme preto čo najviac flexibilní, otvorení zmenám.
No a nedeľa nám nadelila dva protichodné vplyvy, podľa nášho nastavenia - bude to buď výkon, alebo brzda.

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 1 1 2 2 1
Býk 2 2 2 2 2 2 1
Bli 3 3 1 1 3 3 1
Rak 3 3 2 4 1 2 3
Lev 2 2 2 2 3 3 3
Pa 4 4 2 2 3 3 3
4 4 4 4 4 4 2
Ško 3 3 2 2 4 4 2
Str 3 3 1 1 2 2 1
Koz 2 2 3 3 3 3 2
Vod 2 2 1 1 4 4 2
Ry 2 2 2 2 2 2 2

ˆ Milan Jurášek, 19.02.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia