Horoskop na týždeň od 20.3. do 26.3.2023

A máme tu jar. Hneď v pondelok večer nastáva jarná rovnodennosť, Slnko sa prehupne zo znamenia Rýb do energického Barana. Všetko sa urýchli, aj nadväzovanie nových známostí, mnohé z tých z prvej polovice týždňa budú nečakane trvácne, možno až osudové. Iní zasa postupne vytriezvejú z minulotýždňových naivít či zamilovaností. Ďalším ich snahy o rýchle zblíženia môžu v druhej polovici týždňa spôsobiť rôzne komplikácie. Procesy sebaliečenia a hľadania vlastného ja majú stále, už niekoľko týždňov zelenú, treba to využiť. Počas víkendu budeme mať príležitosť nadobudnúť...

... z tejto oblasti nejaké nové poznatky alebo sa so svojimi objavmi či úspechmi podeliť. V sobotu hneď poobede prejde razantný Mars, vládca Barana z Blížencov do Raka, aj toto nám potvrdzuje po dynamických pracovných pokojnejšie víkendové dni.

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj počas marca

+ ďalšia ZĽAVA  -10%, tento aj ďalšie týždne pre Baranov
na všetky on-line výklady horoskopov

pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Luna začne svoju púť vo vodnom znamení Rýb, v utorok podvečer prejde do Barana a vo štvrtok večer do Býka. A v nedeľu, ani nie dve hodiny po polnoci prejde do vzdušného znamenia Blížencov.

Jar odštartuje aj prvý jarný nov, spojenie Luny a Slnka na prvom stupni znamenia Barana bude presné v utorok večer o 18.23 hod. Ovplyvní celý deň až do nasledujúceho rána. Horoskop pre tento okamih naznačuje pre nás aj do budúcnosti dôležitosť všetkých druhov vzťahov, nielen partnerských (všetky planéty sú len v západnej polovici horoskopu, Asc. je vo Váhach). A že vedúca planéta - Pluton, ešte nepovedal v stávajúcom systéme svoje posledné slovo. Ten síce vo štvrtok hneď poobede prejde do nasledujúceho znamenia spoločenského Vodnára -  a to je mimoriadna astrologická udalosť nielen tohto týždňa. Ale len na skúšku, už 11. júna sa vráti späť do Kozorožca, pravdepodobne so snahami zachraňovať starý systém vládnutia a ovládania. 

A čo nám do tohto týždňa prináša svojím vplyvom Luna?

V utorok aj určitú nekonkrétnosť a ulietanie do fantázií, ale aj podráždenosť a netrpezlivosť, takže k novým začiatkom (tradične pripisovaným k dňu novu) treba pridať rozvahu a citlivosť.
V stredu poobede rátajme so zvýšeným sebavedomím, ústretovosťou a priateľskými prístupmi, všetko zvládneme na jednotku!
Vo štvrtok by som nezačínal s ťažkými témami, pozor aj na žiarlivosť!
Piatok bude plný harmónie, je vhodný na zoznámenia, mnohých čaká aj mimoriadna noc. Romantiky, nehy aj vášne sa nám dostane aj večer a v noci zo soboty na nedeľu

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 1 1 2 1 3
Býk 1 1 2 2 1 1 2
Bli 4 4 1 1 2 2 1
Rak 1 3 3 3 1 2 2
Lev 1 3 1 1 2 2 1
Pa 5 5 2 2 2 2 3
2 2 4 4 2 2 2
Ško 3 3 2 2 4 2 2
Str 3 2 1 1 2 2 2
Koz 1 1 3 2 1 1 3
Vod 2 2 2 2 3 3 3
Ry 2 2 2 2 2 2 3

ˆ Milan Jurášek, 19.03.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia