Horoskop na týždeň od 21.1. do 27.1.2019

Výbušnosť a určitá nepredvídateľnosť poznačí prvé hodiny tohto týždňa. Tí, ktorí nemusia v pondelok skoro stávať urobia dobre, ak ich strávia vo vlastnej posteli. Neplatí: "ranní ptáče dál doskáče"! Vplyvov je tento týždeň dosť, aj takých aj onakých, len od nás bude závisieť, ako s nimi naložíme, akou cestou sa vydáme! V prvej časti týždňa pokračuje určitá strohosť a odmeranosť zo záveru toho minulého. Aj nebezpečenstvo nárazov na tvrdú prekážku - prenesene aj doslovne (a teda aj nehôd a zlomenín). Zároveň však aj ponuka šťastných príležitostí si polepšiť. V tej druhej zasa...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 17.02.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-21.1.-do-27.1.2019.php


... mnohých prekvapí nielen nárast energie, ale aj jasno v tom, kam ju nasmerovať. Ak budeme môcť, ochotne pomôžeme aj neznámym. Alebo niekto cudzí pomôže nám. Iní sa zasa vydajú cestou sebazdokonaľovania. Víkend k tomu ponúkne aj cesty za svojimi snami či ideálom.  

Astrologické zaujímavosti: Od predobedia predchádzajúcej nedele máme Slnko vo Vodnárovi, no je tam osamelé. Preto znamenie Kozorožca zostáva svojím vplyvom aj naďalej výrazne presvedčivejšie. Až do štvrtka rána, kedy Kozorožca opustí a do Vodnára prejde aj Merkúr. 
Hneď v pondelok ráno bude na prvom stupni znamenia Leva (Slnko v opozícii na prvom stupni Vodnára) spln, a nie hocaký. Je spojený s úplným zatmením - u nás len čiastočným. To jeho účinok výrazne znásobuje. A táto opozícia je zároveň súčasťou T-kvadratúry (s Uránom) a tiež konfigurácií Sekera a Damoklov meč (s Venušou, Jupiterom a Neptúnom). Už som to tu niekedy písal - silný prvok deštrukcie, symbolicky podtína korene a staré istoty, situácie sa opakujú ... Čiže nečakanosti, ohrozenie vzťahov, postavenia (karty časti našej politickej scény naďalej mieša osoba s výraznými perami :-), padnú aj hlavy, jedna ďalšia určite), rôzne úlety ...

Luna bude počas týždňa až v piatich znameniach. Niekoľko prvých pondelkových hodín bude ešte v Rakovi, do stredy skorého rána potom v Levovi, do piatka nadránom v Panne a do nedele rána vo Váhach. Zvyšok nedele bude potom Luna v znamení Škorpióna. 

Nepriaznivý vplyv Luny môže zapôsobiť vo štvrtok nadránom, v sobotu aj v nedeľu okolo obeda, aj počas niekoľkých posledných nedeľných hodín. Naopak v utorok ráno nám môže vplyv Luny pomôcť v tom, o čo sa usilujeme.

Tento týždeň asi netreba moc veci meniť, ale ak sa predsa len rozhodnete pre nejakú vážnejšiu zmenu, skúste sa poradiť s astrológiou.
Nielen osobne tu v Bratislave, ale dá sa aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop by sa mohol uskutočniť na konci januára alebo skôr na začiatku februára. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 1 2 2 4 4 2
Býk 3 3 3 3 2 2 4
Bli 2 2 3 3 1 1 2
Rak 4 3 2 2 3 4 4
Lev 4 4 4 4 2 2 4
Pa 2 2 1 2 2 2 2
1 1 3 3 1 1 2
Ško 3 3 2 2 4 4 2
Str 1 1 4 4 1 1 2
Koz 2 2 1 1 4 4 1
Vod 4 4 2 2 3 3 2
Ry 3 3 5 5 3 3 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 17.02.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-21.1.-do-27.1.2019.php


Koniec článku.