Horoskop na týždeň od 24.4. do 30.4.2023

Orientovanie na budúcnosť a nové trendy v spoločnosti - už naznačené či len tušené počas uplynulého víkendu - bude počas prvej polovice tohto týždňa ďalej pokračovať. Máme možnosť nielen vytušiť, ale sa aj pripojiť k novým prúdom. Uprednostňujme skupinové aktivity. Na cestu nám bude svietiť viacero harmonizujúcich sextilov medzi planétami, jeden z nich nás hneď v pondelok "naštartuje". Rozvaha, presvedčivosť aj chuť a zanietenosť "ísť si za svojím" nás neopustí, partneri a blízki si dokážu vzájomne pomôcť, aj sa pri problémoch podržať. Počas víkendu mnohí zistia, že im to...

... dobre páli, hovorí aj kombinuje, tak prečo to nevyužiť? Nápady prídu spontánne, zároveň s chuťou ich hneď realizovať. No tí, ktorí sa budú snažiť ironizovať a podpichovať neurobia dobre, táto nálada by im mohla pokaziť aj nasledujúci pondelok.

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj počas apríla

+ ďalšia ZĽAVA  -10%, tento aj ďalšie týždne pre Býkov
na všetky on-line výklady horoskopov

pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Planéty sú umiestnené len v piatich znameniach Zvieratníka, ale zastúpené sú všetky živly. Presvedčivo vedie zemský živel, v znamení Býka sa okrem Slnka nachádza aj Merkúr (od uplynulého piatka retrográdny), Urán a tiež Dračia hlava. Po dynamickom uplynulom mesiaci pod vládou Barana sa veci začnú pôsobením energií rozvážneho Býka v ďalších dňoch stabilizovať.

Luna prechádza do pondelka večera Blížencami, do štvrtka rána Rakom a do soboty večera Levom. Zvyšok soboty a celú nedeľu bude potom Luna v znamení Panny.

Rýchlo sa pohybujúca Luna nám svojím vplyvom nachystala príjemný a najmä pre oblasť domácností prínosný utorok, s rovnakým pôsobením môžme rátať aj v sobotu počas dňa. Párty sa vydaria, aj práce na záhradkách budú pri spoločne vytvorenej pohode odsýpať.
Ťažšie až ťaživo môže byť v stredu večer a najmä počas štvrtka. Netlačme na pílu, narazíme!
Piatok vyzerá až príliš dynamický, môže dopadnúť, tak aj onak, komu ako
V nedeľu doobeda sa kroťme, poobede a večer poriešime omnoho viac. A bez zádrhelov a nedorozumení. 

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 4 4 3 3 3 3
Býk 2 2 2 3 3 3 3
Bli 2 2 2 3 3 3 3
Rak 4 1 2 4 3 2 2
Lev 3 3 3 4 4 4 3
Pa 3 1 1 3 3 3 1
1 3 3 1 1 1 3
Ško 2 1 1 3 3 3 1
Str 2 3 3 1 1 1 3
Koz 3 2 2 2 2 2 2
Vod 3 2 2 4 4 4 4
Ry 3 3 3 2 2 2 4

ˆ Milan Jurášek, 23.04.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia