Horoskop na týždeň od 25.1. do 31.1.2021

Týmto týždňom končí jeden z najťažších mesiacov tohto roku, do ktorého sa akoby preliali nedoriešené veci z tých pár posledných ťažkých v tom minulom. V prvých dňoch by mali doznieť obmedzenia z predchádzajúceho piatka alebo skôr víkendu, od stredu týždňa začne pôsobiť spojenie Venuše a Pluta na konci Kozorožca. Zvyčajne prináša silné city, hlboké zamilovania a až nekontrolovanú vášnivosť. Pozitívna stránka tohto vplyvu je cit pre finančné investovanie. Takže máme na výber, čo uprednostníme :-) V piatok bude presná konjunkcia Slnka s Jupiterom (ten je nazývaný aj Veľké ...

... šťastie), voľba je teda asi jasná: asi sa nepomýlime, ak si zatipujeme. Napr. Eurojackpot sa uzatvára v piatok a dá sa aj on-line :-) Možno padne prvá :-)

Astrologické zaujímavosti: Energie Vodnára sú naozaj veľmi presvedčivé, v tomto znamení sa nachádza Slnko, Merkúr, Jupiter aj Saturn.
Tak ako v minulom týždni, aj v tomto budú mať hlavné slovo konjunkcie.

Dorastajúca Luna speje ku splnu. Do pondelka večera ju nájdeme v Blížencoch, do štvrtka nadránom bude v Rakovi a do soboty rána v Levovi. Zvyšok víkendu strávi potom Luna v znamení Panny.

Vo štvrtok večer bude v znamení Leva spln, presná opozícia Luny v tomto znamení na Slnko vo Vodnárovi (na 10. stupni). Štvrtok aj s predchádzajúcou stredou sa z hľadiska rýchlych aspektov Luny javia ako najťažšie dni, nepomýlime sa, ak si do tohto obdobia nenaplánujeme nič mimoriadne. Nechystajme sa ani na rande. Záleží však na osobných predpokladoch, individuálnych danostiach v našom Osobnom horoskope, vplyvy iných planét hovoria, že pre niekoho môže byť štvrtok šťastný.

V stredu o partneroch veľmi nefantazírujme, poobedie a večer by nám mohli priniesť sklamanie. Naopak, piatkový večer sľubuje romantiku aj vášeň. Na nedeľný večer nám Luna prichystala nejaké obmedzenia aj rôzne nečakanosti. Nestrávme ho teda v neznámom prostredí a s neznámymi, zostaňme radšej doma! Neriešme však spory so susedmi ani s rodinnými príslušníkmi.

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré som ani nespomenul.
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva
.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom?
Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, v tejto pohnutej dobe len on-line, individuálne, "na diaľku"- mobilom, cez Skype alebo ináč; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Ak máte záujem, ozvite sa!
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 3 3 3 3 2 2
Býk 1 1 1 4 4 1 1
Bli 1 2 2 2 2 3 3
Rak 2 1 3 4 2 1 3
Lev 2 4 4 4 4 4 4
Pa 2 2 2 4 4 2 2
2 5 5 4 4 4 4
Ško 4 2 2 5 5 2 2
Str 2 2 2 2 2 3 3
Koz 2 4 4 4 4 2 2
Vod 1 2 2 4 4 2 2
Ry 3 2 2 4 4 4 4

ˆ Milan Jurášek, 24.01.2021


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia