Horoskop na týždeň od 25.3. do 31.3.2024

Pri prvom, letmom pohľade na konštelácie v tomto týždni by sa dalo povedať, že bude zo všetkých marcových najmenej problémový. Až ľahký. Pri druhom - až na ten spln v Baranovi v pondelok ráno. Je spojený so zatmením a os Baran - Váhy je o partnerstvách. Ja kontra My. Alebo opačne. Znova veľmi záleží, v akých oblastiach (domy) tieto znamenia máme. Druhá záludnosť týždňa môže účinkovať od utorka do piatka (presná v stredu večer) - neúprosná Lilit z Panny môže uzurpovať (opozíciou) sentimentálnu Venušu v Rybách. To by mohol po tieto dni ošetriť/vyvážiť Urán, ten vytvorí...

... s Venušou harmonický sextil (presný vo štvrtok poobede). Stačí, ak budeme po tieto dni - až do soboty - dostatočne kreatívni, Urán prináša, až vyžaduje slobodu, niečo nekonvenčné. Ak sa po tieto dni zoznámime - a iskriť to bude :) - bude to inšpirujúce, s niekým originálnym, no či to vydrží, nikto nevie... :) 
Od piatka do nedele nevytvoria planéty na nebi (okrem rýchlej Luny) dokonca žiadne bežné aspekty. Takže pohodička. A znovu sa dostáva do hry planéta lásky Venuša. Jej začínajúca konjunkcia s Neptúnom nám určite zjemní sobotný večer a celú nedeľu. Milenci si "znesú modré z neba", my ostatní môžeme začať niečo kreatívne, umelecké, začítať sa do hodnotnej knihy alebo oprášiť odložený hudobný nástroj.
Stále je činná, v prvej polovici týždňa viac, konjunkcia Chiróna s Dračou hlavou v Baranovi, hľadáme nové, aj životné, cesty...

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj v marci
na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Luna bude od pondelkového ranného splnu vo Váhach ubúdať, do stredy doobedia bude vo Váhach, do piatka večera bude prechádzať Škorpiónom a do konca týždňa znamením Strelca.

Splny spojené so zatmením bývajú často osudové a môžu nám - ak presne sadnú na nejaký prvok nášho Osobného horoskopu - doslova zmeniť život. K lepšiemu, aj opačne. Účinok takéhoto splnu môže trvať celé mesiace, pred aj po zatmení. Toto pondelkové zatmenie Luny bude na 6. stupni, presne 5 st. a 7 minút. V znamení Váhy bude Luna a Mars v Baranovi. Do nasledujúceho zatmenia v apríli by sme mali zo svojho života vynechať alkohol a drogy.

Z pohľadu Luny, jej rýchleho pohybu znameniami a vytváraných aspektov sa ako problematické dni javia už spomínaný pondelok a utorok. Aj nedeľa od poobedia skoro do polnoci.
Príjemný môže byť piatok od obeda do večera, možno aj sobota, no tú sú aj naznačené určité obmedzenia a prirázne konania.
Ostatné dni môžu byť také, aj onaké, podľa našich osobných astrologických dispozícií.  

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 4 4 2 2 2 3 1
Býk 2 2 2 2 2 3 3
Bli 2 2 2 2 2 2 2
Rak 5 5 2 2 1 4 2
Lev 2 2 3 3 3 4 1
Pa 4 4 2 2 2 3 34
2 2 2 2 2 3 3
Ško 2 2 1 1 1 3 2
Str 2 2 4 4 4 2 3
Koz 3 3 1 1 1 3 3
Vod 2 2 3 3 3 3 3
Ry 2 2 2 2 2 3  

 

ˆ Milan Jurášek, 25.03.2024


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia