Horoskop na týždeň od 27.11. do 3.12.2017

Vplyvy naznačené a u mnohých aj zreteľné z druhej polovice uplynulého týždňa budú počas tohto narastať. Prejavia sa jemnosťou, schopnosťou vcítiť sa, starostlivosťou a súcitom s druhými, optimizmom, bohatou fantáziou, zasnenosťou, až po nereálne snívanie. Mnohí nájdu svoju vlastnú duchovnosť mimo konvenčných náboženstiev, iní zasa budú chcieť spasiť svet. Využiť by to mali nielen umelci, ale aj jogíni, budhisti a všetci tí, ktorí objavujú svoje vnútorné vesmíry. Druhá polovica týždňa bude náročnejšia, dajme si pozor na zmeny nálady, hádavosť, rýchle rozhodnutia, hrozia aj ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.11.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-27.11.-do-3.12.2017x.php


... nehody, najmä z nepozornosti! Počas víkendu hrozia emočné rozkolísania, strata kontaktu s realitou, škandály najmä s tajnými láskami, rôzne úlety až po finančné katastrofy.  

Astrologické zaujímavosti: Všetky výraznejšie vplyvy sa nám nakopili do záveru týždňa. Vládu nad všetkým čo je si budú dovtedy držať Strelec so spolupôsobiacimi Rybami. A do piatka predobedia čiastočne aj Škorpión, -  vtedy prejde Venuša zo Škorpióna do slnečného znamenia Strelca a tým sa jeho význam posilní (a samozrejme dovtedy spolupôsobiaceho Škorpióna zoslabne).
V nedeľu ráno sa stane Merkúr na poslednom stupni znamenia Strelca retrográdny  - na tri týždne sa vydá znameniami zdanlivo naspäť. Deje sa to to trikrát do roka, jeho vplyv ...     

Pribúdajúca Luna bude do utorka predvečera v znamení Rýb, do štvrtka neskorého večera v Baranovi a do soboty neskorého večera v Býkovi. Zvyšnú časť víkendu strávi Luna prechodom znamením Blížencov.
V znamení Blížencov bude v nedeľu podvečer aj spln - opozícia Luny z tohto znamenia a Slnka zo Strelca. Ako vždy - je to kritické postavenie týchto dvoch nebeských telies; snažme sa, aby sme sa nerozumným konaním nedostali do problémov! 
Aj v predchádzajúcich dňoch vytvorí Luna, znameniami najrýchlejšie sa pohybujúce nebeské teleso, niekoľko problematických časových úsekov: najmä okolo polnoci z utorka na stredu, vo štvrtok okolo obeda, v piatok večer, prvých pár hodín v sobotu hneď po polnoci a tiež v nedeľu hneď po polnoci. Mimoriadne náročné môže byť celé nedeľné poobedie, až do večera.
Naopak pondelňajší večer, hodiny okolo polnoci z pondelka na utorok a sobota poobede budú mimoriadne priaznivá.

Blížia sa Vianoce a Vy hľadáte vhodný a originálny darček pre niekoho zo svojich blízkych? Možno by to mohol byť práve astrologický výklad!
Alebo že by ste si takýto výklad darovali sami sebe? Mohol by Vám pomôcť, niečo ozrejmiť, vysvetliť, načrtnúť riešenie ...
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 4 3 4 4 4 4 2
Býk 2 2 4 4 2 2 4
Bli 5 4 2 2 4 4 4
Rak 1 4 3 4 3 1 4
Lev 3 1 1 1 3 3 2
Pa 5 4 3 3 3 3 5
3 2 4 4 2 3 2
Ško 2 2 4 4 4 4 2
Str 3 2 2 2 4 4 4
Koz 3 3 3 3 2 2 4
Vod 3 1 1 1 3 3 2
Ry 1 1 2 2 2 2 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.11.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-27.11.-do-3.12.2017x.php


Koniec článku.