Horoskop na týždeň od 28.1. do 3.2.2019

To pozitívne zo záveru minulého týždňa sa ako keby preleje aj do tohto. Môžeme rátať s väčšou rozhodnosťou, výraznejšou ctižiadostivosťou aj šťastnými rozhodnutiami. Malo by nám to vydržať počas všetkých pracovných dní. Zároveň však od stredu týždňa začnú pôsobiť určité protichodné tendencie. Neuprednostňujme silu pred opatrnosťou, vyhýbajme sa konfliktným situáciám, prílišnou razanciou môžeme veci len pokaziť! Víkend slušne zamieša karty aj v mnohých vzťahoch. Môžeme síce ľahšie...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 25.08.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-28.1.-do-3.2.2019.php


... ako inokedy nájsť niekoho na nezáväzné stretnutie alebo oživiť vzťah s expartnerom, no aj niečo prepísknuť. Iní zasa necitlivo ublížia tomu najbližšiemu alebo sa budú znovu trápiť pre niekoho, kto za to vlastne ani nestojí.

Astrologické zaujímavosti: Ešte nejaký týždeň sa budú planéty zdržiavať v jednej polovine horoskopu, dokonca len v piatich znameniach - od Strelca po Barana. A to je práve tých päť znamení, ktoré budú na nás a na svet naokolo svojimi energiami vplývať najviac: Baran, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby. Zaujímavé je aj to, že už niekoľko týždňov sa až v troch z týchto znamení nachádza ich vládca - Mars v Baranovi, Jupiter v Strelcovi a Saturn v Kozorožcovi. Je teda pre nás ľahšie vydolovať z kvalít spomínaných planét aj znamení to pozitívne. A ďalšia zaujímavosť - v nedeľu večer tesne pred polnocou prejde Venuša zo Strelca do Kozorožca.  
Luna už štandardne prejde počas týždňa štyrmi znameniami: do utorka poobedia bude v Škorpiónovi, do piatka po polnoci v Strelcovi a do nedele poobedia v Kozorožcovi. No a zvyšok nedele bude prechádzať znamením Vodnára. K novu však nepríde, ten bude až v pondelok neskôr večer. 
Okamžitý vplyv Luny nám môže spôsobiť či znásobiť rôzne komplikácie od soboty večera do nedele ráno, naopak v pondelok ráno aj v sobotu ráno nám vplyv Luny môže v niečom pomôcť.

Potrebujete poradiť v nejakej delikátnej veci? Alebo sa len uistiť, že Vaše očakávania a rozhodnutia sú reálne a v dohľadnom čase prinesú svoje ovocie?
Môže Vám pomôcť astrológia. Nielen osobne tu v Bratislave, ale dá sa aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop by sa mohol uskutočniť už začiatkom februára. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 1 1 1 4 4 2
Býk 4 2 2 2 2 2 2
Bli 3 2 1 2 2 2 1
Rak 1 1 2 1 4 5 3
Lev 5 4 2 2 4 4 3
Pa 3 3 3 3 2 2 1
2 1 1 1 3 3 1
Ško 2 1 2 2 3 3 3
Str 2 1 1 1 2 2 1
Koz 1 1 2 2 1 1 1
Vod 3 2 2 2 2 2 1
Ry 3 3 4 4 3 3 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 25.08.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-28.1.-do-3.2.2019.php


Koniec článku.