Horoskop na týždeň od 29.10. do 4.11.2018

Pozitívna, tvorivá nálada z minulého víkendu nám vydrží ešte pár dní, dokážeme sa presvedčivo vyjadrovať, šikovne kombinovať, využiť svoj post aj známosti. Iných zasa zaujmú filozofické otázky, viera či humanita. S pribúdajúcimi dňami sa však u mnohých dostane do popredia potreba väčšej voľnosti do vzťahov. Rátajme teda so zmenami - a nielen v partnerstvách, aj náhlymi vzplanutiami i ochladnutiami, rozchodmi aj podrazmi. Ďalší zasa utratia "vlastne za nič" veľa peňazí. V závere týždňa sa mnohým zvýraznia ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-29.10.-do-4.11.2018.php


... umelecké sklony, citlivosť aj fantázia, iní zasa nájdu - zo zdanlivo bezvýchodiskových situácií - perspektívne riešenia v duchu: všetko zlé je na niečo dobré"!

Astrologické zaujímavosti: Vyzerá to tak, že v novembri budeme "menej škorpiónskejší" ako v októbri. Že energie znamenia Škorpióna budú pôsobiť o niečo menej. A to tým, že 31.-ho októbra opustia znamenie Škorpióna hneď dve planéty - skoršie ráno prejde Merkúr do nasledujúceho znamenia Strelca a neskoro večer zasa retrográdna Venuša znovu do predchádzajúceho znamenia Váh.

Luna bude počas tohto týždňa až v piatich znameniach. Prvú polhodinku z pondelka bude ešte v Blížencoch, do stredy nadránom bude prechádzať Rakom a do piatka skoršieho rána Levom. V nasledujúcej Panne však Luna  do konca týždňa nevydrží, v nedeľu doobeda prejde do znamenia Váh.
Skoro každý týždeň to tak vyjde, že máme počas neho buď spln, alebo nov, alebo kvadratúru medzi Slnkom a Lunou. Všetko "háklivé", niekoľko hodinové obdobia, keď nás môže niečo rozhodiť a my zareagujeme nečakane, až skratovo. Aj tento týždeň, v stredu večer dôjde ku kvadratúre medzi Slnkom v Škorpiónovi a Lunou v Levovi. Obidve sú to pevné znamenia, "stoja si za svojím", niekedy až príliš. Dajme si preto pozor, aby sme sa zbytočne nepohádali! Alebo ani príliš neoponovali šéfovi - aby nevycítil, že do veľa vecí vidíme omnoho viac, ako on :-) .
Ďalšie problematické obdobie - z hľadiska okamžitej polohy Luny - môže byť v stredu skoro ráno, má to však aj pozitívnu stránku - pre niekoho to zasa môže byť nový začiatok.
Náročnejšie hodiny vidím aj v sobotu - znovu od skorého rána (radšej treba v piatok večer zostať doma ako ísť oslavovať s pochybnou partiou).

Neviete sa rozhodnúť medzi dvoma možnosťami - aj jedna aj druhá má pre Vás aj výhody aj nevýhody? Alebo naopak, ste si správnosťou svojho rozhodnutia tak istí, že pripomienky priateľov beriete ako kuvičie hlasy? Čo tak využiť astrologické poradenstvo?
Astrológia Vám ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky, určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, dohodnite si a príďte na výklad! !
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale bežne ho robíme aj
on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop chystáme na niektorý z nasledujúcich víkendov. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 2 2 2 2 2
Býk 2 2 5 3 2 2 2
Bli 2 2 2 2 5 5 2
Rak 2 3 4 2 2 1 3
Lev 3 3 4 4 3 3 3
Pa 1 1 3 3 4 4 3
3 3 2 1 2 2 1
Ško 3 3 5 5 3 3 3
Str 2 2 3 3 3 3 2
Koz 4 4 2 2 1 1 2
Vod 4 4 4 4 2 2 2
Ry 1 1 3 3 2 2 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-29.10.-do-4.11.2018.php


Koniec článku.