Horoskop na týždeň od 3.4. do 9.4.2023

V pondelok, najmä poobede a večer sa vyvarujme rôznych manipulácií, buďme aj pozornejší, aby sme sa neopatrne "neprekecli". A nevenujme svoj čas rôznym populistom. Prakticky celý týždeň sa ponesie v duchu tých predchádzajúcich, zvýraznených príležitostí preliečiť niečo zo svojej ubolenej dušičky. Vplyv Chiróna, zraneného liečiteľa bude posilnený Slnkom, ich spoločná energia nás navedie, čo a ako na to. Každý máme svoju trinástu komnatu, nebojme sa do nej nazrieť. Je príhodná doba niečo z nej vytiahnuť na svetlo a preliečiť. Či už sú to nejaké traumy z minulosti, komplexy...

... - známy je ten menejcennosti, ale môže to byť aj z nedostatku financií, príležitostí, nekončiacej záťaže. A aj z minulých týždňov vyexponovaných otázok okolo partnerskej nudy, perspektív a sexuality. Či už sexuálnych zábran alebo z pridlhej abstinencie. Počas víkendových dní už prevezme pomyselné žezlo od Chiróna dobrotivý Jupiter, ich spoločné pôsobenie so Slnkom sa v astrológii vysoko cení. Prajme si - a nebuďme priskromní, čo si zaslúžime, to dostaneme. A ako a kedy? To nechajme na Vesmír, Univerzum, Boha.

Kde presne máme vo svojom Osobnom horoskope narodenia Chiróna a  ktorou časťou horoskopu ten tranzitujúci v tomto období práve prechádza napovie viac.

Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj počas apríla

+ ďalšia ZĽAVA  -10%, tento aj ďalšie týždne pre Baranov
na všetky on-line výklady horoskopov

pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Rýchly Merkúr počas uplynulých dvoch týždňov prebehol znamením Barana a v pondelok večer vchádza do znamenia Býka. Na niečo vyše dva týždne sa naša myseľ aj vyjadrovanie stanú rozvážnejšími, praktickejšími, viac nás budú zaujímať hmotné veci a financie. Môžeme urobiť výhodný obchod či dobrú kúpu.

 Luna začína svoju púť znameniami v Panne, v utorok pred polnocou prejde do Váh a v piatok ráno do Škorpióna. Od nedele poobedia bude potom Luna prechádzať znamením Strelca.

Vo štvrtok ráno bude v znamení Váh spln, poznačí predchádzajúci večer, noc aj štvrtkové doobedie. A symbolicky: to čo začalo pre šiestimi mesiacmi sa teraz dostáva k uzavretiu, k svojmu vrcholu. Keďže je to prakticky v tomto týždni jediná výrazná neharmónia, v spomenutom čase robme radšej len bežné veci.

Ďalší problematický deň môže byť nedeľa, racionálnosti sa v partnerských rozhovoroch asi nedočkáme. Takže háklivé témy ani nezačínajme otvárať.
Z utorka bude lepšie doobedie, od obeda by sme mohli ulietavať do fantázií.
V ostatných dňoch bude vplyv Luny voči energiám planét a ich vzájomným aspektom výrazne slabší. 

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 5 5 3 3 2
Býk 1 1 2 2 4 4 2
Bli 3 3 2 2 4 4 3
Rak 2 3 5 5 2 3 3
Lev 2 2 2 2 3 3 1
Pa 1 2 4 4 4 4 4
2 2 2 2 4 4 2
Ško 1 1 3 3 1 1 1
Str 3 3 2 2 2 2 1
Koz 2 2 3 3 1 1 2
Vod 4 4 2 2 3 3 3
Ry 4 4 4 4 2 2 2

ˆ Milan Jurášek, 02.04.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.