Horoskop na týždeň od 3.7. do 9.7.2017

Na tento týždeň asi tak skoro nezabudneme. Vplyvmi bude až príliš bohatý, budú aj také - aj onaké. Pluto ako planéta s karmickým vplyvom prenesie svoje pôsobenie z uplynulých dní aj na tento pondelok, pozor na akékoľvek nevhodné/prílišné použitie sily! Nedoťahujme nedoriešené veci z víkendu, nechcime posledný krát zasmečovať! Aj záver týždňa bude Plutom poznačený, už od piatka, no cez víkend určite. Vplyvy môžu byť podobné, no asi skôr zamerané na dominanciu nad opačným pohlavím; nehrajme sa s ohňom! Prevažne však bude týždeň pozitívne ovplyvnený Neptúnom ...

... planétou umelcov, mystikov a rôznych "uletencov". Tí, ktorí na múzy čakajú sa veľmi pravdepodobne aj dočkajú. My ostatní môžeme mať mimoriadne umelecké či kultúrne zážitky. Alebo pri ponoroch do svojho vnútra.
V pondelok a utorok sa dá rátať s výraznejším porozumením s našimi blízkymi, sú to vhodné dni aj na zmierenie so svojou láskou, z utorka na stredu by som príliš nevymýšľal a neponocoval v neznámom prostredí, od stredy do piatka zasa veľa nesľuboval.
(Sám som zvedavý, ako a či spomínané Pluto v závere týždňa nejako ovplyvní geopolitickú scénu, snáď nie ...)

Astrologické zaujímavosti: Prechody planét medzi znameniami máme tento týždeň hneď dva. V stredu nadránom prechádza Venuša z Býka do znamenia Blížencov a vo štvrtok nadránom zasa Merkúr - z Raka do znamenia Leva. Viac tu.

Luna tento týždeň pobudne len v troch znameniach: od pondelka až do stredy rána bude prechádzať Škorpiónom, do piatka večera Strelcom a zvyšné dni bude v znamení Kozorožca.
V tomto znamení bude v nedeľu skoro ráno vrcholiť aj spln - opozícia Luny so Slnkom v znamení Raka. A to je vlastne - z pohľadu okamžitej polohy Luny  - jediné nepriaznivé obdobie: od polnoci zo soboty na nedeľu až do nedeľného poobedia.
Streda od skoršieho rána až do obeda môže byť slušne dynamická, jedným môže priniesť nejaké obmedzenia, iným zasa nové príležitosti.
Nebýva často, že počas týždňa - ako tento krát - prevládajú výrazné pozitívne vplyvy: rátať s nimi môžeme v pondelok od večera až do polnoci a od piatka rána vlastne až do soboty rána.

Potrebujete poradiť pri rozhodovaní, v životne dôležitej, vážnej či menej vážnej veci? Pozrieť sa na svoju situáciu z iného uhla, z odstupu?
Aj pri takýchto príležitostiach Vám môže pomôcť astrológia, veď zvýšené percento pravdepodobnosti sa predsa hodí! Príďte na výklad, mnohé sa Vám osvetlí!
Výklad
sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 3 3 3 5 5
Býk 4 4 4 4 4 2 2
Bli 2 2 4 2 2 2 2
Rak 1 1 3 3 2 4 5
Lev 3 3 2 2 2 4 4
Pa 1 1 3 3 2 2 2
4 4 2 2 2 3 3
Ško 1 1 2 2 2 2 2
Str 2 2 1 1 1 3 3
Koz 2 2 2 2 2 2 2
Vod 3 3 1 1 1 2 2
Ry 2 2 3 3 2 3 3

ˆ Milan Jurášek, 14.06.2017


  



Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia