Horoskop na týždeň od 3.9. do 9.9.2018

Tento týždeň bude mať na naše konanie - vedomé aj nevedomé - vplyv niekoľko tendencií. Najmä v prvej polovici týždňa to bude z minulého týždňa pokračujúce obdobie nadhľadu, kombinácie opatrnosti a zdravého experimentovania. V tých ďalších dňoch môže pre niektorých atmosféra hustnúť. Napriek tomu, že piatok je vyslovene šťastný deň, úspechy zaznamenajú obchodníci, vedci a rôzni kombinátori . Aj tí, ktorí sa po zrelej úvahe rozhodnú kúpiť niečo nie každodenné. Iní podľahnú nezvládnutým ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-3.9.-do-9.9.2018.php


... emóciám, predstavivosti, naivite alebo neobvyklým láskam a spaľujúcej vášni. Tí môžu ľahko prísť o dobré meno, rodinu, post, zamestnanie. peniaze alebo aj-aj :-). Nič však nie je dopredu dané, zdravý rozum nám to pomôže ustrážiť! Pozor, prirýchle rozhodnutia môžu viesť aj k nehodám!

Astrologické zaujímavosti: Tento krát máme toho viac. Od štvrtka začnú byť energie znamenia Panny presvedčivejšie, k zatiaľ osamelému Slnku v tomto znamení sa pridá Merkúr, ktorý skoro ráno prejde zo znamenia Leva. Na štvrtok je tu aj druhá zaujímavosť. Hneď poobede sa stane - po vyše štyri a pol mesiacoch - znovu direktívny Saturn. A do tretice: v nedeľu pred obedom prejde z Váh do Škorpióna Venuša. Na záver leta prihrá trochu viac citu, nehy, lásky a vášne znameniam vodného živlu. Viac ...

Luna tento týždeň cúva a speje k novu, ktorý bude v znamení Panny v nedeľu večer.
V pondelok a utorok do skorého poobedia sa bude nachádzať v znamení Blížencov, do štvrtka poobedia v Rakovi a do soboty neskoršieho poobedia v Levovi. Zvyšné víkendové dni a hodiny nájdeme Lunu v už spomenutom znamení Panny. 
Šťastné chvíle nám Luna prihrá v utorok ráno a v sobotu od večera až do polnoci, vo štvrtok okolo obeda by sme mali byť - pre istotu - opatrnejší.
A v pondelok večer budú vplyvy Luny aj také, aj onaké (ako si kto zaslúži).

Chcete si potvrdiť, čo už - či v dobrom, či v zlom - dávno tušíte? Na to je astrológia ako stvorená! Môže Vám svojimi postupmi výraznejšie pomôcť. Ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky, určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, dohodnite si a príďte na výklad!
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale bežne ho robíme aj
on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 4 5 4 3 3 3
Býk 2 2 3 3 3 3 2
Bli 1 1 2 2 3 3 4
Rak 4 2 1 3 4 1 2
Lev 3 2 2 1 2 2 2
Pa 3 2 2 1 2 1 1
1 2 4 2 1 2 2
Ško 2 1 2 2 3 1 1
Str 4 2 2 2 3 3 3
Koz 2 2 4 2 2 1 1
Vod 2 2 4 3 4 2 2
Ry 3 1 1 1 3 2 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-3.9.-do-9.9.2018.php


Koniec článku.