Horoskop na týždeň od 30.1. do 5.2.2023

Týždeň začneme konštruktívne, s dostatkom energie a vedomí si vlastných možností a schopností. Ak sme v tom minulom niečo šikovne začali a rozbehlo sa to, pokračujme v tom! Iní sa môžu venovať práci na sebe, ďalší vzťahom, ak sa javia perspektívne. Všetko bude mať zelenú! Od polovice týždňa začne prituhovať, k slovu sa dostanú nesúladné energie, ktoré budú vrcholiť počas možno až príliš dynamického víkendu. V sobotu v nás môže kvadratúra Slnka s Uránom rozohrať nejaký druh revolty (alebo my sa do niečoho takého zamotáme). Pri Uránovi v takýchto situáciách...

... platí - treba dať týmto energii voľný priechod! Iným môže ešte viac narušiť pohodu kvadratúra Venuše s Marsom, tieto planéty sú spájané so ženským a mužským princípom. Prinesie nám intenzívnu túžby po opačnom pohlaví, po rýchlych dobrodružstvách, stabilným párom búrlivé milovanie, iným zasa nezhody, hrozia aj hádky a rozchody. Keďže sa tieto vplyvy môžu skombinovať, buďme preto počas víkendu čo najviac vedomí a iste tieto výzvy zvládneme ukočírovať!

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj vo februári

+ ďalšia  ZĽAVA  -10%, celý mesiac pre Vodnárov
na všetky on-line výklady horoskopov

pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Luna dorastá a speje ku splnu, ktorý bude presný v nedeľu večer, presne o 19.29 hod.
V pondelok bude pár hodín prechádzať znamením Býka, ale hneď ráno prejde do Blížencov, kde pobudne do stredy večera. V nasledujúcom Rakovi bude do soboty rána a svoju púť ukončí v znamení Leva, kde bude do konca víkendu.

Samotný spln môže priniesť do nášho konania aj do vzťahov veľa dynamiky a nevypočítateľnosti. Aj vplyvom v ňom zapojeného (T-kvadratúra) už spomenutého Urána - bojovníka za slobodu, osobnú i kolektívnu. 
Podobne ako víkend bude - ale iba miernejšie - nepriaznivý len pondelok, najmä poobedie a večer.
Počas každého nasledujúceho dňa budú pôsobiť vplyvy aj také, aj onaké. Napr. v utorok doobeda môžeme byť príliš impulzívni, večer ale vitálni a ústretoví. V ďalších dňoch to môže byť však naopak.
Univerzálna rada: čo nejde doobeda, nechajte tak a skúste poobede! 

Ešte k piatku: Ak udržíte počas dňa svoju uštipačnosť a túžbu mať posledné slovo na uzde, čaká vás - najmä lovcov kultúrnych zážitkov, umelcov a zamilovaných mimoriadne poobedie, večer aj noc :) .  

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 1 1 3 3 1 1
Býk 2 3 2 1 1 2 3
Bli 2 2 2 4 2 2 2
Rak 3 2 3 3 2 4 4
Lev 2 2 2 4 4 4 4
Pa 2 3 2 2 2 2 2
2 3 2 3 3 2 2
Ško 2 2 2 2 2 2 3
Str 2 2 2 3 3 1 1
Koz 2 2 2 4 4 4 4
Vod 1 1 1 2 2 4 4
Ry 2 3 2 3 3 2 2

ˆ Milan Jurášek, 29.01.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia