Horoskop na týždeň od 30.7. do 5.8.2018

Náročnejšie dni pokračujú, bude múdre do ničoho sa nesiliť a prejsť týmto týždňom na voľnobeh. Maximálne v pokluse, žiadne šprinty! Vo výhode budú tí, ktorí už cítia, kedy sa dostávajú do stresu a vedia hneď pribrzdiť, pretože takéto stavy môžu pokračovať aj nešťastím. Pozor na úrazy, môže prestať poslúchať elektrika, v týchto teplách hrozia aj požiare. V osobnom a partnerskom živote si mnohí "nedajú povedať" a osobnú slobodu povýšia ....


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-30.7.-do-5.8.2018.php


... nad všetko ostatné - čiže budú aj zbytočné rozchody. Iní zasa "spália mosty" a ľahko zahodia, čo dlho budovali. 

Astrologické zaujímavosti: Treba rátať, že mnohých vybudí minulotýždňové zatmenie a ich procesy zmien naberú na intenzite. No naďalej prevládajú neharmonické aspekty. Slnko sa síce posunulo z minulotýždennej T-kvadratúry (Urán-Slnko-Mars) o niekoľko stupňov v znamení Leva ďalej, ale retrográdny Mars zasa prichádza do presnej lvadratúry s Uránom (takisto retrográdnym, no značne pomalším). Táto bude kulminovať vo štvrtok, no svojím účinkom poznačí celý týždeň. Vplyvy môžu byť podobné ako som spomínal minule - dokonca vygradované, pridá či zvýrazní sa impulzívnosť, riskovanie, vyhľadávanie vzrušenia. revoltovanie a vzbury. U jednotlivcov i celých skupín, aj národov. Pozitívne je však to, že Urán je a aj dlhšie bude v harmonizujúcom trigóne so Saturnom, ktorý nám ponúka potrebný nadhľad, rozvahu aj trpezlivosť. Nezabudnime na to a zo všetkého dokážeme vykorčuľovať!

Tento týždeň začne Lunou vo Vodnárovi, no hneď v pondelok po polnoci prejde Luna do Rýb, kde bude až do stredy poobedia. V nasledujúcom Baranovi sa Luna zdrží do piatka neskorého večera a zvyšok týždňa strávi potom v znamení Býka.
V sobotu večer vytvorí Luna z Býka kvadratúru so Slnkom, pri takýchto aspektoch už tradične píšem niečo v zmysle: pozor na konflikty, "trikrát meraj, raz rež".
Okamžitá poloha Luny ešte môže vyhrotiť "dusná" v utorok okolo obeda, okolo polnoci z piatka na sobotu, aj zo soboty na nedeľu a tiež v nedeľu ráno. Pozitívne nás môže Luna ovplyvniť v pondelok ráno.

Nachádzate sa v období, keď zhodnocujete svoj život, uplynulé mesiace či roky? Alebo si vytyčujete nové ciele? A máte predsa len nejaké pochybnosti, či na to máte, či "to dáte"? Aj pri odpovediach na takéto otázky Vám môže pomôcť astrológia!
Objednajte sa na výklad svojho horoskopu! Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 1 1 1 3 3
Býk 2 2 1 2 2 1 1
Bli 3 3 1 1 1 3 3
Rak 1 1 2 3 4 3 2
Lev 2 2 1 1 1 4 4
Pa 4 4 2 2 2 3 3
4 4 3 4 4 2 2
Ško 3 3 2 3 3 5 5
Str 3 3 2 2 2 4 4
Koz 1 1 2 4 2 1 1
Vod 2 2 2 3 2 3 3
Ry 1 1 1 2 2 2 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-30.7.-do-5.8.2018.php


Koniec článku.