Horoskop na týždeň od 31.12.2018 do 6.1.2019

Prvý týždeň už nového roka nám začína posledným dňom toho starého. Silvestrom. Pápež Silvester, ktorého sviatok si pripomíname, žil v búrlivom 4. storočí; skončilo prenasledovanie kresťanstva, začínala vláda kresťanskej cirkvi. Symbolický predel medzi starým a novým. Staré končí, nové prichádza. Podľa tradície by sa na Silvestra nemalo na stole objaviť nič, čo má krídla, perie, rýchle nohy, plutvy - aby nám šťastie neutieklo, neodletelo, neodplávalo. No ale kto by veril starým poverám. Pridám jednu dobrú radu...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 18.06.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-31.12.2018-do-6.1.2019.php


... tesne pred polnocou otvorte vchodové dvere alebo tie na balkón a nechajte všetko negatívne odísť preč. Pomôžte tomu dlhým výdychom s predstavou, ako to všetko od vás, od vášho domova odchádza preč. Potom ich samozrejme zavrite.
Naspäť k astrológii: Aj na Silvestra aj na Nový rok bude Luna vo vášnivom Škorpiónovi, do bojovného Barana prejde nadránom rázny Mars. Pri neznámych či v neznámom prostredí by som bol - najmä dámy - opatrný! (Po pár dňoch zistíme, čo sa udialo v Nemecku, Švédsku, Anglicku...)
Ďalšie dni vyzerajú prevažne zodpovedne. Seriózny Saturn sa spojí so Slnkom v Kozorožcovi v konjunkcii. Toto je najvýraznejší vplyv na celý týždeň, je to ideálna doba na plánovanie aj začatie i tých dlhodobých projektov. Iní môžu v týchto dňoch zapracovať na zvýšení svojho sebavedomia, ďalší zasa aspoň čiastočne vytriezvejú zo svojich ilúzií. Piatok a víkend bude priať aj láske vo všetkých podobách.
Suma sumárum - výborný štart do Nového roka.

Astrologické zaujímavosti: V utorok, už v prvých hodinách prvého dňa nového roka prejde Mars z Rýb do Barana, do svojho znamenia. A v sobotu nadránom prejde zasa Merkúr zo Strelca do Kozorožca. No a v nedeľu neskôr večer sa Urán vo svojom retrográdnom chode zastaví a vydá sa "správnym" smerom. Pobádali sme nad  svojím životom, nad mierou svojej slobody, teraz bude načase urobiť prípadne nejaké korekcie či rozhodnutia.

Luna začne tento týždeň vo Váhach, hneď v pondelok po polnoci prejde do už spomínaného Škorpióna a v stredu pred obedom do Strelca. V piatok večer znamenie Strelca opustí a prejde do Kozorožca, v ktorom bude až do konca víkendu. Znamenie Kozorožec je už celé mesiace dominantné a koncom týždňa týmto ešte získa na presvedčivosti.
V nedeľu pár hodín po polnoci bude v znamení Kozorožca nov.

Problematické hodiny v závislosti od okamžitej polohy a pôsobenia Luny môžu byť hneď tie prvé pondelkové a tiež pár vo štvrtok okolo obeda.
V stredu skoršie ráno sa vplyv Luny prejaví harmonizujúco. 

Prajem vám všetkým do Nového roka veľa spokojnosti a pohody.
Ak ste práve v takom období, že sa Vám ich veľmi nedostáva, zvážte, či by Vám astrológia svojimi postupmi nemohla pomôcť. Osvetliť situáciu, objasniť príčiny, ponúknuť niekoľko riešení.
Astrológia Vám pomôže určiť čo, kedy a ako. Ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky, určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, dohodnite si a príďte na výklad!
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale bežne ho robíme aj
on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop by sa mohol uskutočniť na konci januára alebo skôr na začiatku februára. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 2 1 1 1 4 4
Býk 4 4 4 4 4 2 1
Bli 4 4 4 4 4 2 2
Rak 1 2 2 2 2 4 4
Lev 3 3 2 2 2 2 2
Pa 3 3 3 4 3 1 1
2 2 2 2 2 3 3
Ško 1 2 2 2 2 3 3
Str 2 2 1 1 1 2 2
Koz 1 1 2 2 2 1 1
Vod 3 3 2 2 2 2 2
Ry 2 2 2 3 2 2 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 18.06.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-31.12.2018-do-6.1.2019.php


Koniec článku.