Horoskop na týždeň od 4.12. do 10.12.2017

Atmosféra predchádzajúceho náročného víkendu sa prenesie asi len do pondelka, možno aj na utorok. Buďme opatrní s peniazmi, s dôverčivosťou, aj pri utajovaní mimomanželských vzťahov, aby niečo "neprasklo". Stred týždňa bude naklonený analytikom, matematikom, vedcom a všetkým v technických odvetviach. Logiku a usilovnosť však využijeme aj my ostatní. Aj tento týždeň sa - tak ako ten minulý - "gró" vplyvov nakopilo do víkendu, kritická bude najmä nedeľa. Už sobota nám môže priniesť akýsi "mlhavý opar", v ktorom sa stratia detaily; mnohé uvidíme také, aké to chceme vidieť ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 10.12.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-4.12.-do-10.12.2017.php


... a nie, aké to v skutočnosti je. Ružové okuliare budeme mať nielen pri vnímaní stabilných partnerov, ale najmä pri nových láskach. Pozitívna správa nakoniec: harmonické vplyvy z minulého týždňa (spomenuté v prvej časti) - jemnosť, súcit, fantázia, duchovnosť - budú, hoci slabnúce, pretrvávať aj počas tohto a pre mnohých budú tie dominantné.

Astrologické zaujímavosti: Tento týždeň máme hneď dve - v utorok pred obedom začne znovu ísť Chirón Zverokruhom priamym smerom. V predchádzajúcich vyše piatich mesiacoch sa nám ponúkli určité príležitosti, v nasledujúcich dňoch a týždňoch môžeme to, ako sme ich spracovali zúročiť. V sobotu pred obedom prejde Mars z Váh do Škorpióna, do znamenia živlu vody. Na nasledujúcich skoro sedem týždňov ponúkne znameniam tohto živlu väčšiu razanciu, odvahu a presvedčivosť, aj zvýšené sexuálne vyžarovanie. Pozrite viac ...

Tento týždeň sa bude ubúdajúca Luna nachádzať v štyroch znameniach. Do pondelka večera bude v Blížencoch, potom prejde do Raka. Od stredy večera do soboty pár minút po polnoci bude v nasledujúcom Levovi a víkend strávi Luna v znamení Panny.
V nedeľu ráno vytvorí Luna kvadratúru na Slnko, jeden zo štyroch náročnejších aspektov medzi týmito dvoma nebeskými telesami počas mesiaca. Zvyčajne nás môže tento vplyv znervózniť, nútiť urýchľovať veci, robiť chyby, "zmätkovať". Myslime na to, buďme v prítomnosti. 
Kritických môže byť aj pár hodín v pondelok poobede a večer, tiež v stredu poobede aj večer. V sobotu večer nepúšťajme svoje dorastajúce dcéry na diskotéky samé, to isté platí aj na nedeľné večerné hodiny.
Naopak pozitívny bude už pondelok nadránom, utorok poobede aj večer je priam stvorený na meditáciu, prínosom môže byť aj piatkový večer.

Blížia sa Vianoce. Hľadáte vhodný a originálny darček pre niekoho zo svojich blízkych? Možno by to mohol byť práve astrologický výklad!
Alebo že by ste si takýto výklad darovali sami sebe? Mohol by Vám pomôcť, niečo ozrejmiť, vysvetliť, načrtnúť riešenia ...
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 5 4 2 2 2 2
Býk 4 2 2 3 3 3 3
Bli 4 4 4 2 2 5 5
Rak 4 1 3 3 1 3 1
Lev 2 2 2 1 1 3 3
Pa 5 3 3 3 3 4 4
2 3 2 1 1 3 3
Ško 5 3 2 3 3 1 1
Str 4 2 2 3 3 3 3
Koz 4 4 4 2 2 3 3
Vod 2 2 2 2 2 3 3
Ry 3 1 1 4 4 3 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 10.12.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-4.12.-do-10.12.2017.php


Koniec článku.