Horoskop na týždeň od 4.2. do 10.2.2019

Celý týždeň poznačí výbušný Mars prechádzajúci poslednou dekádou Barana. Mnohým sa ukáže zo svojej horšej stránky, ako bojovný, neústupný, provokatívny a agresívny. V prvej časti týždňa najskôr - dozvukmi z predchádzajúceho víkendu - v osobnej rovine a pri styku s opačným pohlavím ako príliš živočíšny. V strede týždňa si môžeme netrpezlivosťou a zlým načasovaním akcií ohroziť svoju kariéru aj budúcnosť, iným zasa niekto niečo "vyfúkne" úplne bez škrupúľ. Od stredu týždňa hrozí hádavosť a rebélie, mnohí nepremyslene "vsadia všetko na jednu kartu". Iní budú zasa...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 25.08.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-4.2.-do-10.2.2019.php


... až príliš vyhľadávať adrenalín. Pozor na to - risk nie je vždy zisk! A nielen s peniazmi, hrozia aj úrazy a nehody (elektrika, oheň). A čo pomôže? Trpezlivo si ísť za svojím. 

Astrologické zaujímavosti: Po dlhšom čase to vychádza, že Luna bude počas týždňa len v troch znameniach. Do stredy nadránom bude vo Vodnárovi, do piatka poobedia v Rybách a zvyšné dni v Baranovi.
V znamení Vodnára bude v pondelok dve hodiny pred polnocou aj nov - konjunkcia Slnka a Luny. Nov predstavuje nový začiatok - naplánujte si do týchto hodín aj začatie niečoho, na čom Vám záleží!
Ďalšie dve konjunkcie počas týždňa budú s Lilit - v utorok po polnoci vytvorí prvú z nich Merkúr a v sobotu neskôr večer zasa Slnko. No a v nedeľu tesne pred obedom prejde Merkúr z Vodnára do Rýb.  

Okamžitý vplyv Luny môže byť pre nás prínosom v utorok ráno, naopak pre iných môže byť kritických prvých pár sobotňajších hodín. 

Nerozumiete dianiu okolo Vás, potrebovali by ste sa v tom vyznať? A začať to pomaly naprávať? Môže Vám pomôcť astrológia. Výklady nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop by sa mohol uskutočniť už začiatkom februára. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 1 2 2 1 1 1
Býk 3 3 1 1 1 3 3
Bli 1 1 3 3 1 1 1
Rak 4 2 2 2 2 4 4
Lev 4 4 4 4 2 2 2
Pa 2 2 4 4 2 2 2
3 3 3 3 4 5 5
Ško 3 3 2 2 1 2 2
Str 1 1 4 4 2 1 1
Koz 2 2 1 1 2 4 4
Vod 2 2 2 2 2 3 3
Ry 3 3 4 4 3 3 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 25.08.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-4.2.-do-10.2.2019.php


Koniec článku.