Horoskop na týždeň od 4.3. do 10.3.2019

Nálada z predchádzajúceho víkendu v tomto týždni pokračuje, dokonca sa počas jeho prvej polovice bude ešte stupňovať. Najmä u tých citlivejších ľudí sa zvýrazní intuícia a predstavivosť, budú hľadať formu ako svoje predstavy zrealizovať. Je to výborné najmä pre umelcov, ale aj my ostatní akosi zjemnieme, zduchovnieme. Iní však môžu zatvárať oči pred realitou a tieto dni prežijú ako v ružovom opare, nevediac ani, čo sa v ďalších hodinách bude s nimi diať. Akosi "nad vecou" budú len tí naozaj pragmatickí realisti. Toto bude dominantné, no najmä počas víkendu bude spolupôsobiť aj...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.05.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-4.3.-do-10.3.2019.php


... výraznejší zmysel pre zodpovednosť, plánovanie a organizovanie, čo iste vhodne využijú najmä členovia realizačných tímov našich adeptov na prezidentov :-). No aj my obyčajní smrteľníci môžme mať z toho osoh - porobíme doma poriadky, aj v šuplíkoch, policiach, fascikloch a miestach, do ktorých až tak moc nevidno :-).

Astrologické zaujímavosti: Tak ako v minulom týždni, tak aj v tomto budú dominovať energie znamení Rýb a Kozorožca. A spolupôsobiť budú znamenia Strelca a a od stredy aj rozvážneho, zemitého znamenia Býka; v stredu pred obedom - teraz už definitívne - opúšťa Urán znamenie Barana. A na ďalších približne sedem rokov sa presúva do znamenia Býka. A to je najvýznamnejšia astrologická udalosť tohto týždňa.

Ako skoro každý týždeň prejde Luna aj počas tohto štyrmi znameniami. Počas  pondelka a do utorka rána bude vo Vodnárovi, do štvrtka neskoršieho večera v Rybách a do nedele rána v Baranovi. Zvyšný čas do konca víkendu strávi Luna prechodom znamením Býka.

V stredu podvečer bude v Rybách nov, na 16.- tom stupni tohto znamenia sa Luna dobehne Slnko. Keďže je na tomto stupni aj Neptún a celá táto konjunkcia je v 7. dome trvalých partnerstiev; mohlo by to znamenať aj nové (tiež aj opakované) začiatky v mnohých partnerstvách. No Neptún ja aj planéta ilúzií - takže pozor, aby sme na svet a aj na nášho partnera nepozerali cez ružové okuliare, ktoré sme si sami dobrovoľne nasadili! :-)
Okamžitý vplyv Luny bude veľmi pozitívne pôsobiť v pondelok večer, aj v utorok ráno. S nepriaznivým niekoľkohodinovým účinkom Luny by sme mali rátať vo štvrtok okolo obeda a v nedeľu večer.

Tu spomenuté vplyvy samozrejme platia, no pre niekoho viac a pre iného menej. Sú len také všeobecné. Pre Váš špecifický Osobný horoskop sa ich však dá s výrazne väčšou pravdepodobnosťou vyvodiť - pozitívnych aj problematických - pre určité obdobie (dni, týždne, mesiace, roky) - výrazne viac. 

Ak sa chcete o sebe dozvedieť viac a detailnejšie, príďte na výklad, astrológia Vám môže pomôcť! Výklady môžu byť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop by sa mohol uskutočniť už v najbližších týždňoch, ak sa prihlásia min. traja záujemcovia. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 2 2 2 2 2 2
Býk 4 3 3 3 3 3 4
Bli 3 4 4 4 3 3 3
Rak 2 1 1 1 3 4 2
Lev 4 2 2 2 2 2 3
Pa 4 4 4 4 4 4 2
1 2 2 2 2 2 3
Ško 5 2 2 2 4 4 4
Str 1 4 4 4 1 1 2
Koz 2 1 1 1 4 4 1
Vod 2 2 2 2 3 3 3
Ry 3 4 4 4 3 3 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.05.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-4.3.-do-10.3.2019.php


Koniec článku.