Horoskop na týždeň od 5.11. do 11.11.2018

Pred nami je pokojný týždeň, taký sme už dávno nemali! Na nebi sa počas týchto dní nevyskytne žiadny presný nepriaznivý aspekt (kvadratúra, opozícia) medzi planétami. Určitú šarapatu môžu narobiť len dozvuky opozície Venuše s Uránom, ktorá vygradovala počas minulého týždňa. Väčšia potreba voľnosti a búrenie sa voči obmedzeniam iste mnohým zamiešali najmä partnerské, ale aj iné druhy vzťahov. Na túto oblasť by sme si mali v prvej polovici týždňa dať pozor, ak sme už ten nápor zdarne prestáli.


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.05.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-5.11.-do-11.11.2018.php


Počas tohto týždňa nás čakajú len pozitívne vplyvy hviezd. V jeho prvej polovici sa nám ešte zvýrazní fantázia a umelecké ambície, naznačené už  počas uplynulého víkendu. Vplyvy od stredy až do víkendu nám zasa prinesú harmóniu do vzťahov aj zvýšený sexepíl. Iní nájdu počas víkendu šťastie tam, kde ho nehľadali, ďalší môžu mať mimoriadne zážitky pri meditáciách.

Astrologické zaujímavosti: Počas týchto dní nás čakajú dva mimoriadne prechody tých vzdialenejších planét zo znamenia do znamenia, čo úplne zmení celkovú astrologickú atmosféru. V utorok večer sa Urán prechodne vráti zo znamenia Býka do Barana. Vo štvrtok po obede prejde Jupiter zo Škorpióna (tiež na približne jeden rok) do nasledujúceho znamenia Strelca.

Luna začne tento týždeň svoju púť v znamení Váh, v utorok poobede prejde do Škorpióna a v nedeľu skoro ráno do Strelca. Zvyšnú prevažnú časť nedele strávi potom Luna v znamení Kozorožca.
V stredu podvečer bude v znamení Škorpióna nov, Slnko a Luna sa stretnú na rovnakom, 16.-tom stupni tohto znamenia. Nov často býva novým začiatkom. Nájdime si niečo, čo symbolicky v tejto dobe začneme - zvýšime si pravdepodobnosť, že to potom pôjde ľahšie!
A ako nám Luna ovplyvní celkovú premenlivú astrologickú atmosféru týchto dní? Ako problematické vidím hodiny v utorok poobede a okolo polnoci z piatka na sobotu. Ako prínosné zasa pár hodín vo štvrtok neskôr večer a tiež v sobotu pred polnocou.

Pred nami je nádherný týždeň, smelo sa pustite riešiť, čo treba. Ak by ste predsa len mali nejaké pochybnosti, obráťte sa na astrológiu!
Astrológia Vám ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky, určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, dohodnite si a príďte na výklad! !
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale bežne ho robíme aj
on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop chystáme na niektorý z nasledujúcich víkendov. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 3 1 2 2 2
Býk 2 2 4 4 2 2 3
Bli 2 2 4 4 4 4 4
Rak 5 3 2 1 3 2 5
Lev 3 3 4 3 3 3 3
Pa 1 2 3 3 4 4 3
1 1 2 2 1 1 4
Ško 3 3 4 2 5 5 2
Str 2 1 2 3 1 1 2
Koz 4 2 1 1 2 2 1
Vod 3 3 3 2 2 2 2
Ry 2 1 1 1 4 4 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.05.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-5.11.-do-11.11.2018.php


Koniec článku.