Horoskop na týždeň od 5.12. do 11.12.2022

Taký pohodový ako minulý tento týždeň nebude, v ňom si čo bolo treba ustrážil zodpovedný Saturn. Pravdepodobne vyvrcholia procesy, spustené počas novembra, tie môžu priniesť zmeny nielen do nášho osobného života, no aj v spoločenskom a globálnom meradle. Hlavné slovo bude mať Jupiter, no ukáže sa zo svojej menej pozitívnej stránky. Nič len tak zadarmo nám nedaruje, skôr niečo zoberie. Jupiter z posledného, karmického 30. stupňa Rýb vytvorí dve tenzie. S planétami v Strelcovi, tesne predtým ako opustia toto znamenie a prejdú do nasledujúceho Kozorožca. V utorok ráno ...

... to bude kvadratúra s Merkúrom - tá poznačí prvú polovicu týždňa grandióznosťou a nespoľahlivosťou. Nič vážnejšie by som nepodpisoval! Od štvrtka do konca víkendu bude zasa aktívna kvadratúra s Venušou, presná v piatok poobede. Tá nás môže naviesť tieto dni len tak preflákať, iní zasa pomíňajú veľa peňazí na niečo, čo až tak netreba. Ďalší doplatia na prílišný idealizmus vo vzťahu. Netreba zabudnúť ani na Slnko s Marsom, tí budú vzájomne napínať svaly (opozícia) a od stredy do piatka nám do života prinesú hádavosť a agresivitu. Aj preto bude múdre si s rozhodnutiami trpezlivo počkať až do nedele.

Horoskop ako darček
Akcia December - ZĽAVA -15%

na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

viac info emailom

Skype, Whats App, mobil


Astrologické zaujímavosti: Počas týždňa sa výrazne oslabia energie idealistického Strelca a zvýraznia sa energie seriózneho Kozorožca - v utorok pred polnocou sa presunie zo Strelca do Kozorožca Merkúr a sobotu skoro ráno ho bude nasledovať Venuša.

Luna začína tento týždeň prechodom znamením Býka, v utorok neskôr večer prejde do Blížencov a piatok ráno do Raka. A skoro celé tri posledné nedeľné hodiny strávi Luna už v nasledujúcom znamení Leva.

Náročnosť tohto týždňa potvrdzuje svojimi aspektami aj Luna, najmä jej konjunkcia s bojovným Marsom počas splnu vo štvrtok skoršie ráno. Takže vo štvrtok ideme na voľnobeh! Sám som zvedavý, čo nám tento výbušný deň prinesie.
Nevyspytateľný môže byť aj pondelok od obeda, potom celý piatok, pre mnohých aj nedeľa. Iní však počas nej prežijú niečo romantické (skôr doobeda) či obohacujúce (poobede a večer).
Pohodová, taká obyčajná bude streda a jediný tvorivý deň vychádza byť utorok, najmä od obeda.

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 1 1 3 3 3
Býk 2 2 4 4 2 2 2
Bli 4 4 2 2 4 4 4
Rak 3 1 3 4 3 3 2
Lev 3 3 2 2 2 2 2
Pa 3 3 3 3 2 2 2
2 2 2 2 3 5 5
Ško 4 4 2 2 2 2 2
Str 3 3 5 5 3 3 3
Koz 3 3 2 2 4 4 4
Vod 4 4 1 1 2 2 2
Ry 1 1 4 4 1 1 1

ˆ Milan Jurášek, 04.12.2022


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia