Horoskop na týždeň od 5.9. do 11.9.2016

Tento týždeň veru ľahký nebude, pokojnejší bude asi len pondelok (a pre niektorých aj utorok). S pribúdajúcimi dňami môžme rátať s narastaním napätia, no aj s nerozhodnosťou, ako sa v kritických okamihoch zachovať. Či "vyštartovať" do akcie, alebo radšej múdro vyčkávať na príhodnejší moment. Pre mnohých asi nebude ani jedno z týchto riešení "to pravé orechové", no na to prídu pravdepodobne až neskoro. Po tieto dni sa zaskvie v celej svojej kráse - a na všetky spôsoby - planéta lásky, vzťahov a pasívneho prijímania príjemného - samozrejme je to Venuša. V dňoch ...

 

... od stredu týždňa sa ukáže ako stabilná, zodpovedná partnerka či partner, ktorí však vedia, čo je radosť aj ako vzbudiť záujem, no počas víkendu jej žiadna vášeň, žiadny cirkus či trápenie nebudú dostatočné. Šťastný deň, keď dokážeme aj nemožné je streda, škoda ju nevyužiť!

Astrologické zaujímavosti: Bezpochyby najdôležitejšou astrologickou udalosťou týždňa je piatkový prechod Jupitera zo znamenia Panny (bol v ňom od 11. augusta 2015) do nasledujúceho znamenia Váh. Na ďalší približne jeden rok (do 10. októbra 2017) môžu znamenia vzdušného živlu - okrem Váh aj Blíženci a Vodnári (a v menšej miere aj Levi a Strelci) - rátať s výraznejším úspechom, novými príležitosťami aj s väčšou mierou šťastia.

Luna bude v pondelok do poobedie ešte v znamení Váh, potom prejde do Škorpióna, kde bude až do štvrtka nadránom. V nasledujúcom znamení Strelca bude Luna až do soboty poobedia a zvyšok víkendu strávi prechodom znamením Kozorožca.
Z hľadiska okamžitej polohy Luny a jej aspektov na ostatné planéty a ďalšie citlivé body horoskopu sa dajú za problematické hodinky v tomto týždni zodpovedne prehlásiť prvé pondelkové až do skorého rána, v utorok po obede, s prestávkami vlastne počas celého piatka a pár hodín po nedeľnom obede.
V stredu podvečer by nám Luna mohla priniesť nové zaujímavé príležitosti.

Novú príležitosť máte na dosah ruky, potrebujete len trochu šťastia a správne načasovať, aby to vyšlo? Môže Vám pomôcť astrológia, príďte na výklad! Astrologické výklady ponúkam osobne, cez Skype, mobilom, prípadne aj na PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života.
Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Semináre budú pokračovať od septembra do decembra. Termíny sa prispôsobia Vášmu záujmu, možnostiam a požiadavkám. Ozvite sa!

Náplň týchto seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, a aj "na diaľku"- cez Skype, skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.

Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodné termíny, pokojne zavolajte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 2 2 1 1 1 3
Býk 2 4 4 2 2 2 3
Bli 2 3 3 5 5 4 3
Rak 3 1 1 2 4 4 3
Lev 2 3 3 3 3 2 2
Pa 1 1 1 4 4 2 1
1 2 2 1 1 2 4
Ško 1 2 2 2 2 1 2
Str 2 3 3 4 1 1 3
Koz 2 2 2 2 2 1 2
Vod 1 3 3 1 1 1 2
Ry 2 2 2 5 3 3 3

ˆ Milan Jurášek, 10.08.2016


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia