Horoskop na týždeň od 6.11. do 12.11.2017

Týždeň bude pravdepodobne vyplnený snahami o vyváženie čiastočne protichodných tendencií, v nás i okolo nás. Vhodné riešenia máme veľké šance nájsť, dokonca mnohým sa budú ponúkať takpovediac samé. Môže to byť na úrovni: vydať sa niekam alebo zostať, zotrvať v tejto práci alebo si nájsť inú, lepšiu, alebo "špekulácie" nad výmenou partnera, aké by z toho plynuli plusy a mínusy. Ďalší sa budú ťažšie rozhodovať vo svojej firme či v zamestnaní. A nakoniec, aj mnohí profesionálni politici to nebudú mať najľahšie ..., ale to je iná kapitola. V prvej polovici týždňa môžu doznievať ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 13.12.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-6.11.-do-12.11.2017.php


... tendencie z toho minulého - problémy so sebarealizáciou a vhodnou mierou osobnej slobody, v tej druhej budú vplyvy až dvojaké. Na jedných sa môže usmiať šťastie - peniaze, láska, pohoda, tí druhí budú mať problém zapojiť sa do spoločenského diania alebo ich okolie prestane akceptovať. V každom prípade: využime šťastnú nedeľu!

Astrologické zaujímavosti:: Energie znamenia Škorpióna nebudú v prvých dňoch týždňa nijako presvedčivé. Astrologické klíma sa v tomto období mení každých pár dní; večer počas uplynulej nedele opustil Merkúr znamenie  Škorpióna a prešiel do Strelca. V utorok tesne po obede zasa prejde Venuša z Váh do Škorpióna a tým presvedčivosť slnečného znamenia Škorpióna výrazne vzrastie. A do tretice: vo štvrtok skoro ráno prejde zo Strelca do Kozorožca rešpekt vzbudzujúca Lilit.  

Do utorkového obeda bude Luna prechádzať Blížencami a do štvrtka skorého poobedia nasledujúcim Rakom. Do soboty skorého večera bude potom Luna v Levovi a zvyšnú časť víkendu v nasledujúcom znamení Panny.  
V piatok neskoro večer vytvorí ubúdajúca Luna presnú kvadratúru so Slnkom, napäťový aspekt, ktorý prináša zmeny nálady, nepokoj a nespokojnosť. Vnáša rozkol medzi mužský a ženský princíp, nesúlad medzi vedomím a cítením, medzi tým vnútorným a tým vonkajším. Najmä tí, ktorí majú odpozorované, že takéto hodiny bývajú pre nich náročnejšie by sa mali viac kontrolovať, neriešiť prípadné citové ujmy, dávne i súčasné, ani chcieť nemožné.
To platí aj na kritický pondelok (skoršie) ráno, problematické môžu byť aj prvé utorkové hodiny - od polnoci až do rána, piatok ráno, aj pár hodín okolo nedeľného obeda.
Na druhej strane, Luna nám ponúka aj harmonizujúce vplyvy - najmä v pondelok okolo obeda, v stredu ráno a tiež v sobotu okolo obeda.

V našich partnerstvách to môže byť počas tohto týždňa až priveľmi dynamické, ak to však pociťujete v tom Vašom vzťahu takto alebo nejako podobne už celé mesiace - je načase s tým niečo urobiť! A astrológia Vám dokáže svojimi postupmi pomôcť. Príďte na výklad, mnohé sa Vám osvetlí!
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 4 5 4 2 2 4
Býk 2 2 2 4 5 4 2
Bli 4 3 4 2 2 4 5
Rak 3 1 2 2 3 1 3
Lev 3 2 3 3 4 3 3
Pa 5 4 3 2 3 3 4
1 2 3 3 3 2 2
Ško 2 2 3 3 3 2 2
Str 4 2 2 2 3 3 3
Koz 4 3 4 2 2 2 3
Vod 2 1 2 1 2 2 3
Ry 3 1 1 1 3 2 2
 


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 13.12.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-6.11.-do-12.11.2017.php


Koniec článku.