Horoskop na týždeň od 6.3. do 12.3.2023

Harmonizujúci vplyv Venuše z minulého týždňa by nám mal vydržať aj minimálne počas pondelka (možno sa predsa len s niekým zoznámime), počas celého tohto nás budú sprevádzať energie Jupitera s Chirónom (ich konjunkcia bude presná v nedeľu). Naznačuje to priaznivú dobu pre všetky druhy liečenia, sebapoznávania a sebaprijatia. Počas týždňa sa zároveň budú zosilňovať energie Neptúna, ktoré na nás môžu pôsobiť rôznymi spôsobmi. Buď sa dokážeme výborne vciťovať do druhých (až tak, že zabudneme na seba), alebo hľadať úniky z určitej bezútešnosti...

... svojho života (snaha zabudnúť na svet). Vyhýbajme sa preto alkoholu, ak treba, viac oddychujme a menej fyzicky pracujme. Je to doba ideálna pre meditácie. Mnohým sa vydarí sobotné rande.

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj počas marca

+ ďalšia  ZĽAVA  -10%, celý mesiac pre Ryby
na všetky on-line výklady horoskopov

pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Mimoriadny týždeň. V utorok poobede prejde Saturn zo znamenia Vodnára (bol tam skoro dva a pol roka, od decembra 2020) do znamenia Rýb. Pravdepodobne prvý či niekoľko týždňov Saturn svojou váhou pridusí nejaké snahy o duchovné tendencie, neskôr nájde s energiami znamenia Rýb spoločnú reč a ukáže sa aj zo svojej lepšej stránky, ako budovateľ nového.
Druhá významnejšia udalosť je spln na 17. stupni Panny. Do splnu je harmonicky (sextil na Slnko, trigón na Lunu) zapojený Urán, v najbližších týždňoch môžeme očakávať zmeny k lepšiemu z oblastí, predstavovaných Býkom: ohľadom hodnôt, financií, toho, čo sa týka prírody, teda aj potravín. Ako počas každého splnu, netreba sa počas dňa v ničom unáhľovať a tiež je múdre držať na uzde svoje emócie!

Luna "odštartuje" týždeň v znamení Leva, ale hneď v pondelok nadránom prejde do Panny a v stredu poobede do Váh. Prakticky celý víkend bude Luna prechádzať Škorpiónom, prejde do neho v sobotu, hodinu po polnoci.   

V pondelok doobeda nerobte vážne rozhodnutia, radšej posuňte aj začiatok pracovnej porady.
V stredu doobeda platí, trikrát meraj raz strihaj, poobede budete mimoriadne presvedčiví.
Vo štvrtok stihnite všetko potrebné počas pracovnej doby, neskôr sa môže od vás šťastie odvrátiť. Iných zasa zrania necitlivosťou.
V piatok v rovnakom čase v ničom nepreháňajte, lásku nevyznávajte, ani nič väčšie nekupujte. A pred polnocou sa vráťte domov!
Kritické hodiny: v utorok pred polnocou a v sobotu pár hodín poobede a tiež večer.
Priaznivé hodiny - pre porozumenie aj bez slov, pre nehu aj nežné milovanie: niekoľko posledných nedeľných aj tých prvých pondelkových :)

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 2 2 2 2 2
Býk 2 2 2 4 4 4 4
Bli 5 5 4 3 3 3 3
Rak 3 3 3 5 4 2 1
Lev 2 2 2 3 3 3 3
Pa 4 4 3 4 4 2 2
4 4 3 4 4 4 4
Ško 3 3 2 2 2 2 2
Str 3 3 2 2 2 2 2
Koz 2 1 2 3 3 1 1
Vod 2 2 2 2 2 3 3
Ry 4 4 3 4 4 2 2

ˆ Milan Jurášek, 05.03.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia