Horoskop na týždeň od 6.8. do 12.8.2018

V pondelok, možno aj v utorok sa budú ťažko rodiť dohody - pracovné partnerské aj rodinné, v druhej polovici týždňa zasa mnohým hrozí citové strádanie alebo sa im snahy o väčšiu mieru slobody nepodarí uskutočniť. Nezabudnime, že zdravá opatrnosť nám pomôže doma, v práci aj v cudzine vyhnúť sa rôznym problémom. Keďže celý týždeň sa nesie v duchu viacerých aspektov partnerských planét - najmä Venuše a Marsa - rátajme nielen s bezproblémovým zoznamovaním, partnerským zbližovaním a ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-6.8.-do-12.8.2018.php


... rýchlymi úspechmi u opačného pohlavia (čo samozrejme k dovolenkám patrí), ale tiež s neporozumením, trápením a citovými zraneniami. Samozrejme, nie u každého rovnako, ale podľa daností v našich Osobných horoskopoch. Možno nám pomôže nazrieť do Znamenia a letné lásky  ... A buď nečakať priveľa, alebo - využiť čo "hviezdy" ponúkajú. A v závere týždňa buďme pozornejší pri nákupoch v cudzine na rôznych bazároch ...

Astrologické zaujímavosti: V pondelok ráno prejde Lilit z Kozorožca do Vodnára, pravdepodobne prinesie do vzťahov - na necelý rok - viac chladu a odťažitosti. V utorok po polnoci prechádza z Panny do Váh Venuša, tá nás zasa bude do vzťahov viac tlačiť.
K retrográdnemu Merkúrovi, Marsovi, Saturnovi, Neptúnovi, Plutovi a Chirónovi sa v utorok večer ako siedma retrográdna planéta pridá Urán. Väčší počet planét v retrográdnom pohybe naznačuje väčšiu mieru zvnútornenia (chcenú/nechcenú), budeme sa viac venovať - či mali by sme sa - najmä sami sebe.
V sobotu pár minút pred obedom bude v znamení Leva nov. Tento bude spojený s čiastočným zatmením Slnka (ako tretím v sérii júl -august), a hoci  nebude viditeľné z nášho územia - jeho možné účinky ...
Ako zaujímavosť uvádzam, že zatmenie Slnka viditeľné aj u nás bolo "presne na chlp" aj v roku 1999, tiež 11. augusta, dokonca tiež na 19.-om stupni Leva.

V pondelok nadránom prejde ubúdajúca Luna z Býka do Blížencov, v tomto znamení bude až do stredy rána. Do piatka rána bude v Rakovi a do nedele rána v Levovi. Zvyšnú časť nedele strávi potom Luna v znamení Panny.
Kritické hodiny z hľadiska okamžitej polohy Luny sú v stredu ráno, v piatok ráno a v sobotu ráno. 
Pozitívne vplyvy môže Luna umocniť vo štvrtok skoršie ráno a v nedeľu okolo obeda.    

Usúdili ste, že by bolo dobré pozrieť sa na problém, s ktorým sa práve pasujete z viacerých strán? Aby ste ho dokázali čo najobjektívnejšie vyhodnotiť? A až potom sa správne rozhodnúť?
Astrológia Vám pomôže! Objednajte sa na výklad svojho horoskopu! Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 1 2 2 2 2 1
Býk 3 2 3 3 3 3 2
Bli 1 1 2 2 1 1 3
Rak 2 2 4 2 3 3 1
Lev 1 1 2 2 1 1 2
Pa 1 3 2 2 2 2 2
3 1 4 4 1 1 2
Ško 4 4 2 2 5 5 2
Str 4 4 2 2 3 3 3
Koz 2 2 4 4 2 2 1
Vod 2 2 4 4 4 4 2
Ry 3 3 1 1 3 3 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-6.8.-do-12.8.2018.php


Koniec článku.