Horoskop na týždeň od 7.1. do 13.1.2019

Aj tento týždeň bude pôsobiť niekoľko tendencií. V jeho prvých dňoch rátajme - dozvukmi z toho minulého - so serióznou atmosférou, zodpovednosťou a plánovaním, možno však aj s prekážkami a blokovaním ambícií. Zároveň môžeme byť - alebo narazíme na takých, ktorí budú - netaktní, vzťahovační a hádaví. Vybavovačky si preto presuňme o pár dní. V strede týždňa to však dozneje a začnú dominovať energie presvedčivosti. Mnohí však môžu skĺznuť až k diktátorským postojom. Využime pevnú vôľu...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 18.06.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-7.1.-do-13.1.2019.php


... a zvýšené regeneračné schopnosti, cez víkend sa k týmto vlastnostiam pridá aj systematickosť, logika a usilovnosť. Prípadné pochybnosti si nevšímajme a vyťažíme z tohto týždňa maximum.  

Astrologické zaujímavosti: V pondelok na obed prejde Venuša zo Škorpióna do Strelca. Ďalšia zaujímavosť sú dve konjunkcie - najvýraznejšie pôsobiace spojenie dvoch planét -, ktoré ovplyvnia záver týždňa. V piatok Slnka s Plutom a v nedeľu Merkúra so Saturnom. Spolu s doznievajúcou konjunkciou Slnka so Saturnom z minulého týždňa, ktorá ale prvé dni tohto ovplyvní, tu máme týždeň konjunkcií. Všetky tri v Kozorožcovi, preto aj veľmi výrazne pôsobiace znamenie Kozorožca

Luna tento týždeň dorastá, v pondelok ráno prejde z Kozorožca do Vodnára, v stredu večer do Rýb a v sobotu ráno do Barana. V tomto znamení tento týždeň aj zakončí.

Luna nám svojím okamžitým pôsobením v stredu večer pomôže, hneď v pondelok nadránom však môže jej vplyv spolupôsobiť s tými ďalšími nepriaznivými. 

Práve si vytyčujete plány na práve začínajúci rok alebo na ešte dlhšie obdobie? iste by sa Vám hodilo rátať aj s tým, čo nemôžete ovplyvniť. Uvažovať aj s vplyvmi hviezd;. kedy, čo, a ako. A astrológia Vám tie vplyvy pomôže nielen odhaliť, ale aj nájsť spôsob, ako s nimi pracovať - využiť tie pozitívne, vyladiť pôsobenie tých druhých. Ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky, určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia.
Objednajte sa na výklad svojho horoskopu! Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop by sa mohol uskutočniť na konci januára alebo skôr na začiatku februára. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 1 1 2 2 1 1
Býk 3 3 3 3 3 2 2
Bli 2 2 2 3 3 3 3
Rak 2 3 2 1 1 3 4
Lev 4 4 4 2 2 3 3
Pa 2 2 2 2 2 3 3
1 1 1 3 3 2 2
Ško 3 3 3 2 2 2 2
Str 1 1 1 4 4 1 1
Koz 2 2 2 1 1 4 4
Vod 2 2 2 2 2 3 3
Ry 2 2 2 3 3 2 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 18.06.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-7.1.-do-13.1.2019.php


Koniec článku.