Horoskop na týždeň od 7.5. do 13.5.2018

Ťažší týždeň, už od prvého dňa. Moja babka z Dúbravky hovorievala: "jak si usteleš, tak si lehneš" a mnohí budú musieť na konci týždňa dať tomu výroku za pravdu. Dusná nálada z predchádzajúceho víkendu sa prenesie aj do týchto dní, niektorí sa nešťastne vyjadria či nevhodne zainvestujú, iným nevyjde alebo sa nejako odsúva ich biznisplán, ďalších sklame partner alebo sa ich romantické predstavy zosypú ako domček z kariet. Iní zasa doplatia na hádavosť a rýchle závery. Vo vzduchu môžu byť aj kriminálne tendencie, tiež násilie, aj voči ženám. V druhej polovici týždňa však niektorým ich vôľa, ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-7.5.-do-13.5.2018.php


... vytrvalosť, vhodná stratégia aj schopnosť vycítiť čo áno a čo nie prinesie veľmi slušné výsledky. Nebojme sa improvizovať, ale netlačme príliš na pílu!

Astrologické zaujímavosti: Ani tento týždeň nedostanú energie znamenia Býka možnosť naplno sa prejaviť. Čiže: môže nám chýbať rozvaha. Trošku sa to napraví až v závere týždňa - to k osamotenému Slnku v znamení Býka pribudne Merkúr (ktorý tam v nedeľu poobede prejde z Barana). Teda: prvé husle hrá aj tento týždeň Kozorožec, (v tomto znamení je Mars, Saturn, Pluto a Lilit) a tie druhé Baran.

Luna bude od pondelka až do stredy skorého rána prechádzať Vodnárom a v Rybách bude až do piatka poobedia. V nasledujúcom znamení Barana bude až do nedele večera a zvyšných pár nedeľných hodín bude potom prechádzať znamením Býka.
V utorok nadránom vytvorí Luna kvadratúru so Slnkom, tento aspekt prináša najmä pre citlivejšie povahy nepokoj a niekedy aj skratové riešenia, tentokrát však tento vplyv "prehrmí", keď väčšina z nás spí. No aj tak, v utorok ráno buďme ústretovejší! Ďalšie kritické hodiny môžu byť nedeľné večerné.

Nejako sa Vám ten život zamotáva? Potrebujete pohľad z nadhľadu? Astrológia Vám ho môže ponúknuť, samozrejme aj vhodné riešenia.
A konkrétne pre Vás. Astrologický výklad Vám pomôže, ponúkne odpovede na Vaše otázky, zvýši pravdepodobnosť správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, príďte na výklad!
Astrologický výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 3 3 3 4 4
Býk 3 3 3 3 2 2 2
Bli 1 1 3 3 1 1 1
Rak 4 3 1 1 2 4 4
Lev 5 5 3 3 2 3 3
Pa 2 2 4 4 2 2 1
1 1 3 3 2 2 2
Ško 3 3 1 1 1 3 3
Str 3 3 3 3 2 2 2
Koz 2 2 1 1 2 4 4
Vod 2 2 2 2 2 3 3
Ry 3 3 1 1 1 2 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-7.5.-do-13.5.2018.php


Koniec článku.