Horoskop na týždeň od 8.1. do 14.1.2018

Máme pred sebou parádny týždeň, harmonickými konšteláciami priam nabitý. Rátajme so zvýšeným záujmom o opačné pohlavie i o nás. Počas víkendových dní však môžeme očakávať aj určité dusná. Podpíše sa na nich Urán, planéta náhlych zmien, technických výdobytkov, intuície a nezávislosti. Kvadratúry, ktoré na Urána vytvoria Venuša aj Slnko dávajú tušiť, že vo vzťahovej oblasti môže dôjsť rôznym nestabilitám, bleskovým zamilovaniam, rýchlym zblíženiam aj rozchodom. U iných sa to prejaví ako výrazné zmeny nálady, tvrdohlavosť, zvýraznenie potreby slobody, vyhľadávanie neobvyklého, príliš originálne výstrelky a rebélie. Pozor na nehody! Rozvaha


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-8.1.-do-14.1.2018.php


... a nadhľad, ku ktorým nás záver týždňa priamo nabáda nám pomôže vyvarovať sa rôznych skratových konaní. Iných zasa ochránia pretrvávajúce  vplyvy zo začiatku týždňa, tie nám budú prinášať optimizmus, radosť zo života, citlivosť na vnímanie kultúry a umenia, pevnú vôľu aj zvýšenú schopnosť regenerácie. U niektorých však tiež aj určité diktátorské tendencie, tak pozor na to!

Astrologické zaujímavosti: Lunu tento týždeň máme až do utorka neskoršieho večera vo Váhach, do piatka rána bude prechádzať Škorpiónom a do nedele večera nasledujúcim znamením Strelca. Zvyšných pár nedeľných hodín bude potom Luna v znamení Kozorožca.
V pondelok večer vytvorí Luna so Slnkom tenznú kvadratúru., ktorá zvyčajne prináša do diania i prežívania rôzne problémy.
Tentokrát je však všeobecná konštelácia prvej polovice týždňa natoľko priaznivá, že sa obávať príliš netreba. Počas nasledujúceho utorka doobedia, v priebehu necelých troch hodín sa vytvoria v znamení Kozorožca hneď tri presné konjunkcie: medzi Slnkom, Venušou a Plutom vzájomne. A štvrtá konjunkcia bude o pár dní tiež v tomto znamení. Rýchly Merkúr prejde vo štvrtok ráno do Kozorožca a v sobotu ráno vytvorí konjunkciu so Saturnom. Už pár týždňov výrazný vplyv znamenia Kozorožca bude tento týždeň spomínanými konjunkciami ešte umocnený.  

Z hľadiska Luny sú citlivé hodiny - "v dobrom aj v zlom" - vo štvrtok okolo obeda. Môžeme teda získať, no aj stratiť. Podľa postojov, nadhľadu aj svojich reakcií ...

Práve si vytyčujete plány na práve začínajúci rok alebo na ešte dlhšie obdobie? iste by sa Vám hodilo rátať aj s tým, čo nemôžete ovplyvniť. Uvažovať aj s vplyvmi hviezd;. kedy, čo, a ako. A astrológia Vám tie vplyvy pomôže nielen odhaliť, ale aj nájsť spôsob, ako s nimi pracovať - využiť tie pozitívne, vyladiť pôsobenie tých druhých.
Objednajte sa na výklad svojho horoskopu! Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez ez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 4 4 2 2 2 2 2
Býk 3 3 2 2 2 2 2
Bli 2 2 4 3 4 4 4
Rak 4 4 1 1 3 3 3
Lev 3 3 3 3 2 2 2
Pa 3 3 3 1 3 3 3
4 4 3 3 3 3 3
Ško 2 2 1 1 2 2 2
Str 2 2 2 2 2 2 2
Koz 4 4 1 1 2 2 2
Vod 3 3 3 3 2 2 2
Ry 2 2 1 1 3 3 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 21.01.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-8.1.-do-14.1.2018.php


Koniec článku.