Horoskop na týždeň od 8.10. do 14.10.2018

Po oddychovejšom týždni prichádza zasa jeden z tých náročnejších. Počas prvých dvoch dní to tak nemusí vyzerať, no nepodľahnime ničnerobeniu, využime príležitosti. Pokojne začnime aj s niečím náročnejším, najlepšie v utorok hneď ráno. Od stredy by sa mala situácia až skokovo zmeniť! Dajú sa očakávať konflikty v zamestnaní aj doma, šéf bude chcieť niečo navyše, v partnerstvách nebudeme vedieť či chcieť nájsť spoločnú reč. Ďalší zasa budú presadzovať - alebo od nich bude požadované - niečo ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 18.06.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-8.10.-do-14.10.2018.php


... neuskutočniteľné. V nedeľu - pre niektorých už počas soboty - sa situácia upokojí, budeme môcť opatrne kombinovať, porozumieme skrytým súvislostiam. A znovu aj svojim partnerom. Vychutnáme si všetko pekné, niektorí kultúru a umenie, iní si posedia nad hodnotnou knihou. Ďalší sa potešia nádhernými výhľadmi pri "vyrazením si" na prechádzky či počas dlhších výletov v prírode.  

Astrologické zaujímavosti: Obávaná veľká T-kvadratúra - medzi Merkúrom, Uránom a Dračou hlavou - bude pôsobiť najmä v stredu a vo štvrtok. Ak budeme tvrdohlaví a neústupní, môžeme si ohroziť budúcnosť!
V stredu nadránom opustí Merkúr znamenie Váhy a prejde do Škorpióna. Tým sa vplyv znamenia Škorpióna už v predstihu zvýrazní. Naopak, pozitívne kvality Váh sa budú presadzovať akosi ťažšie.       

Luna prejde v pondelok nadránom z Panny do Váh, v stredu ráno do Škorpióna a v piatok tesne pred obedom do Strelca. V nedeľu neskôr večer sa potom Luna presunie do znamenia Kozorožca.
V utorok skoro ráno máme na 16.-tom stupni znamenia Váh nov, bude priať najmä partnerstvám a novým začiatkom.
A ako sa pridá k celkovej astrologickej atmosfére Luna? Na rozhodnutia do budúcnosti bude priaznivých pár hodín v piatok okolo obeda, naopak v sobotu večer môžu byť naše rozhodnutia v tejto oblasti veľmi nešťastné. Niečo môže "kiksnúť" aj v stredu ráno.

Ak chceme robiť tie najlepšie rozhodnutia, musíme si zvoliť aj optimálnu dobu. Jednoducho takú, keď bude kvalita času priať našim zámerom. 
A na tu je tu astrológia! Aj pre Vás.
Astrológia Vám ponúkne odpovede na rôzne otázky, určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, dohodnite si a príďte na výklad!
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale bežne ho robíme aj
on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop chystáme na niektorý z októbrových víkendov. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 3 3 1 1 1
Býk 4 4 4 4 3 4 4
Bli 1 1 2 2 2 4 4
Rak 3 5 3 1 1 3 3
Lev 1 1 3 3 1 1 1
Pa 2 2 1 1 1 3 3
2 2 2 2 1 2 2
Ško 3 3 4 4 3 3 3
Str 2 2 2 2 1 2 2
Koz 4 4 1 1 1 2 2
Vod 3 3 3 3 2 2 2
Ry 2 2 1 1 1 3 3


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 18.06.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-8.10.-do-14.10.2018.php


Koniec článku.