Horoskop na týždeň od 9.1.2017 do 15.1.2017

Prvá polovica týždňa bude náročnejšia. Niekomu prestane vyhovovať príiš veľa voľnosti, ktorú si s partnerom vo vzťahu rámcovo dohodli, iným zasa zmena ich smerovania, ďalší stratia záujem v niečom napredovať. Alebo prestanú vidieť zmysel držať krok so svetom, šialene sa rútiacim nevedno kam dopredu. Môže sa to prejaviť menším záujmom o biznis ako taký, stratami pozícií aj financií. Pozor, zotrvávaním v ilúziách, netrpezlivosťou, aroganciou a rýchlymi rozhodnutiami môžeme ľahko zničiť, čo sme dlho budovali! Dni v strede týždňa nám prinesú pevnú vôľu, ...

... presvedčivosť, aj cit pre mieru; budeme môcť veľa napraviť. Záver týždňa, už od piatku, by mal byť uvoľnenejší, čaká nás veľa romantiky - niekoho možno až príliš. Brzdime tiež svoju bojovnosť, pred opakovaným ochutnávaním rôznych dobrôt dajme prednosť niečomu estetickejšiemu; čo tak zájsť si na koncert či pustiť si z CD-čka niečo naozaj hodnotné?

Astrologické zaujímavosti: Pondelok, utorok a asi aj streda môže priniesť témy - možno aj ich drastické riešenia -  z minulého víkendu. Ohľadom partnerstiev aj vzťahov všeobecne, i možných zmien postojov alebo aj zodpovedných riešení.
Počas uplynulej nedele sa vrátil Merkúr z retrográdneho chodu do direktívneho a vo štvrtok poobede prejde znovu zo Strelca do Kozorožca. Tým sa presvedčivosť vplyvu znamenia Kozorožca na nás a na všetko čo je zasa o niečo zvýši.

Dorastajúca Luna speje ku splnu, ktorý bude vrcholiť vo štvrtok hneď po obede. Počas tohto týždňa prejde Luna až piatimi znameniami: v pondelok. päť minút po polnoci z Býka do Blížencov, kde bude až do stredy, ani nie hodinu po polnoci. Z nasledujúceho Raka prejde v piatok, dve hodiny po polnoci do Leva. No a v nedeľu skoro ráno prejde do ďalšieho znamenia Panny.
Počas týždňa by sme mali byť - s ohľadom na okamžitú polohu Luny na určitom stupni určitého konkrétneho znamenia, jej aspektov na ostatné planéty a najmä na jej vplyv na citlivé miesta nášho Osobného horoskopu - pozornejší najmä v pondelok od rána až do poobedia, v utorok doobeda, vo štvrtok po obede a v piatok okolo obeda.

Vyskúšali ste už všeličo, ale stále sa v tom, čo sa Vám a okolo Vás deje poriadne nevyznáte? A čo tak skúsiť astrologické poradenstvo?      
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života.
Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Výklad
sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Opakovanie úvodného seminára  Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop plánujeme na koniec januára alebo koniec februára tohto roku.
Termín sa môže prispôsobiť
Vášmu záujmu, možnostiam a požiadavkám. Ozvite sa, môže Vám to pozitívne zmeniť život!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne zavolajte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 3 3 2 2 4
Býk 3 3 1 1 3 3 2
Bli 4 4 4 4 2 2 4
Rak 4 4 1 3 2 2 1
Lev 2 2 4 4 2 2 2
Pa 5 5 3 3 3 3 3
3 3 3 3 2 2 4
Ško 3 3 1 1 3 3 2
Str 2 2 3 3 1 1 2
Koz 4 4 4 4 2 2 2
Vod 2 2 2 2 2 2 2
Ry 3 3 3 3 2 2 4

ˆ Milan Jurášek, 05.12.2016


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia